Załóż bezpłatne konto

Jak wysyłać kurierem Geis taniej bez umowy?

 

kuriere Geis bez umowyZ usług kurierów Geis korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy z różnych branż. Oczywiście stale rozwijający się rynek e-commerce sprawia, że to sklepy internetowe w dużej mierze generują ruch u przewoźników. Z drugiej strony oferty kurierów spowodowały, że jest to najpopularniejszy i najwygodniejszy sposób na wysyłanie także prywatnych paczek, także dokumentów.

Ci wszyscy, którzy korzystają regularnie z usług taniego kuriera, wiedzą, że większość firm wymaga podpisania umowy, aby skorzystać z ofert specjalnych. To dość duże zobowiązanie, które szczegółowo określa zarówno ilość wysyłanych przesyłek, jak i wartość rachunków. Zazwyczaj firmy podpisują tego typu umowy na 12 miesięcy, ale poza bonusami z tego płynącymi może to być ograniczające w wyborze innych kurierów. Warto poszukać takiej oferty, która nie wymaga od nas podpisania umowy, a z drugiej strony otwiera możliwość skorzystania z różnego rodzaju ulg.

Na www.szybkikurier.eu wszystko jest zdecydowanie prostsze. Aby wysyłać paczki, nie musisz podpisywać żadnej umowy, nie musisz również deklarować ilości wysyłanych przesyłek. Kurier Geis dostarcza przesyłki dla firm szybko w bezpiecznie w każdy zakątek kraju. Dzięki rozwiniętej sieci połączeń oraz sprawnemu zarządzaniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Wielu z nich lubi niezależność, dlatego nie związujemy ich umową.

By poznać naszą ofertę, zobacz cennik Geis. Za usługę możesz zapłacić od razu lub skorzystać ze skarbonki, która jest prostym i praktycznym rozwiązaniem. Kurier bez umowy pozwala wysyłać tak dużo paczek, jak tylko chcemy lub też robić to okazjonalnie. Warto jednak pamiętać, że jeśli będziemy zamawiać więcej, otrzymamy lepszą ofertę, a za całą usługę zapłacimy zbiorczo pod koniec miesiąca. Sama procedura wysłania paczki jest bardzo prosta i przebiega online. To ty decydujesz, jakiego kuriera wybierzesz i kiedy ma on do ciebie przyjechać. Dzięki temu Geis taniej i pewniej będzie dostarczał przesyłki, gdziekolwiek tylko chcemy.

 

Firma Geis zamknęła oddział przewozu paczek w Polsce.
Zachęcamy do skorzystania z oferty kuriera DPD: zamów kuriera DPD

 

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami.

 

Zobacz również: Kurier GeisWymagania kuriera Geis co do paczekKontakt z kurierem Geis