Załóż bezpłatne konto

Kurier Geis

 

Kurier GeisKurier Geis to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dzięki stałemu rozwojowi i dostosowywaniu usług do potrzeb rynku kurierzy przewożą wiele krajowych przesyłek kurierskich, oferują atrakcyjne ceny, które warto sprawdzić w Cenniku kuriera Geis i zapewniają dostawy w najkrótszym możliwym terminie. Klientom oferują Śledzenie przesyłek Geis, które pozwala dokładnie zaplanować dzień i oczekiwać na Kontakt z kurierem Geis

Oferta kuriera Geis obejmuje m.in. usługi kurierskie, magazynowe, transport paczek oraz palet, całopojazdowe przewozy towarów, usługi e-commerce dla sklepów internetowych, produkcję opakowań i ich dostarczanie. Geis realizuje również transport drogą lotniczą i morską.

To doświadczony przewoźnik, który cieszy się doskonałymi opiniami, a przygotowane oferty dla firm oraz rozbudowane opcje dodatkowe pozwolą wybrać najlepszą z możliwych opcji. W artykule Geis – zamówienie kuriera online przybliżamy, jak proste i intuicyjne jest wysłanie przesyłki. Przed tą procedurą warto się zapoznać z informacjami zawartymi w materiałach Jakie towary można przesyłać kurierem Geis? oraz Wymagania kuriera Geis co do paczek. To pozwoli przygotować przesyłkę, która bez problemów, bezpiecznie i szybko zostanie dostarczona do odbiorcy.

Firma Geis zamknęła oddział przewozu paczek w Polsce.
Zachęcamy do skorzystania z oferty kuriera DPD: zamów kuriera DPD

Dane fakturowe Geis:

Geis Parcel PL Sp. z o. o.
Usługi kurierske, Geis Point
Sosnowiec-Pieńki 7, 95-010 Stryków
NIP: 9591856995
REGON: 260287537
Spółka jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Kielcach X Wydział Gospodarczy KRS Nr KRS 0000326471

Geis PL Sp. z o. o.
Przesyłki paletowe, Logistyka, Pakowanie
Sosnowiec-Pieńki 7, 95-010 Stryków
NIP: 5261025183
REGON: 010972267
Rejestracja spółki Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000053574

 

 

 

Grupa Geis PL na Linkedin, Geis PL na Facebook'uGeis PL na YouTube

Możesz być zainteresowany innymi artykułami na temat kuriera Geis

Kurier Geis Global Logistics

Źródło: Geis.pl