Załóż bezpłatne konto

Cennik palet kuriera DHL

 

Tani kurier DHL - cennik paletTanim kurierem DHL klienci indywidualni oraz firmy wysyłają zarówno małe paczki, jak i większe przesyłki na paletach, które wymagają specjalnej obsługi na każdym etapie transportu. Dzięki rozbudowanej sieci logistycznej przewoźnik zapewnia szybkie oraz sprawne doręczenia na terenie Polski i całego świata. Z szerokiej palety usług korzystają różne branże, a szczególnie rynek e-commerce na tanim transporcie buduje swoją wiarygodność. DHL cennik palet oraz innych paczek ma dostosowany w dużym stopniu do wymagań rynku i gwarantuje swoim klientom atrakcyjne ceny. Dla wielu firm to podstawa działalności. Koszt palety jest uzależniony od wielu różnych czynników, a poza parametrami takimi jak wielkość i waga z pewnością wpływ będą miały wybrane opcje dodatkowe oraz droga, jaką przesyłka będzie musiała pokonać od nadawcy do odbiorcy.

Cennik palet DHL to również szereg opcji bezpłatnych takich jak ubezpieczenie przesyłki do kwoty 6500 złotych, doręczenie i przekierowanie, a także moduł śledzenia przesyłki. Dzięki temu można dopasować usługę do swoich potrzeb. Do płatnych opcji należeć będą odbiór przez kuriera DHL Parcel, zwrot i pobranie należność, czyli COD oraz informacja przed doręczeniem – PDI. To, ile kosztuje paleta DHL, oczywiście zależne jest także od wybranego środka transportu – szczególnie w zakresie przesyłek zagranicznych.

Cena europalety DHL

Koszt wysyłki palety kurierem DHL jest szacowany w momencie wypełniania formularza na stronie internetowej. To tam wpisujemy najważniejsze dane i określamy opcje dodatkowe.

Europalety DHLCena netto
Paleta DHL do 400kg i wysokości max 160cm145zł
Paleta DHL do 600kg i wysokości max 200cm155zł
Paleta DHL do 1000kg i wysokości max 200cm170zł

 

Opłaty dodatkowe dla palet DHL:

Usługa DHLCena netto
Ubezpieczenie do 5000zł1zł
Pobranie do 6499zł10zł
Dopłata za niestandard140zł

*Cenniki obowiązują od 1 czerwca 2019r.

 

 

Wysyłasz przesyłki regularnie? Zapytaj o ofertę specjalną dla stałych klientów

 

Tani kurier DHL - cennik paletCena standardowej palety o wymiarach 120 x 80 będzie zależna od wagi przesyłki i do 400 kilogramów zapłacimy 145 złotych netto. Koszt palety o maksymalnej wadze 1000 kilogramów to 170 złotych netto. W tych cenach zawarta jest już opłata paliwowa. Dodatkowo cennik palet DHL zawiera również opcje podstawowe takie jak na przykład wysyłkę palety niestandardowej w wysokości 140 zł netto, pobranie do kwoty 6499,00 to koszt 10 złotych netto, a dodatkowe ubezpieczenia do wysokości 5000 złotych to tylko 1 zł netto. Przewoźnik zaprasza również do indywidualnej wyceny palet nietypowych czy też wysyłanych na podstawie stałych umów.

Sprawdź, ile zapłacisz za paletę DHL.