Załóż bezpłatne konto

Cennik palet kuriera DPD

 

Cennik palet kurierem DPDKurierem DPD nadawane są zarówno paczki, jak i większe przesyłki, które muszą być transportowane na palecie. Atrakcyjne warunki sprawiają, że z oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy na podstawie stałych umów lub też zleceń jednorazowych. Przede wszystkim przyciąga atrakcyjny cennik palet oraz innych przesyłek, szybkie realizowanie zamówień oraz rzetelność i troska o każdą paczkę.

DPD palety przewozi do maksymalnej wysokości 180 centymetrów oraz do wagi 700 kilogramów. Te parametry są również najważniejsze przy szacowaniu, ile kosztuje wysyłka palet DPD. Poza tym przewoźnik zwraca szczególną uwagę na sposób zapakowania ładunku. Musi się on zmieścić na standardowej podstawie o wymiarach 120 x 80 centymetrów, a także być na trwałe przymocowany w taki sposób, by się nie przesuwał podczas transportu. DPD nie przyjmuje do przewozu części samochodowych.

To, ile zapłacisz za paletę DPD, jest zależne od wagi i wymiarów przesyłki oraz wybranych opcji dodatkowych. Wśród tych najpopularniejszych są na przykład przesyłka sortowana, ubezpieczenie czy pobranie lub usługa ekspresowa. Z pewnością podniosą one koszt palety, ale również pozwolą dopasować usługę do naszych potrzeb i są doskonałym narzędziem na przykład wtedy, gdy zależy nam na czasie lub też dostawie w określony dzień lub o konkretnej porze. Standardowo palety DPD są ubezpieczone do wartości 1000 zł. Za wyższą ochronę należy dodatkowo zapłacić.

Paleta DPDCena netto
Paleta DPD do 100kg131zł 
Paleta DPD do 300kg135zł 
Paleta DPD do 400kg137zł 
+ opłaty strefowe:
Strefa II  - 18zł
Strefa III - 38zł

Cennik kuriera DPD jest bardzo atrakcyjny. Za standardową paletę zapłacimy od około 170 złotych do wagi 100 kilogramów - do około 200 złotych za przesyłkę do o maksymalnej wadze do 400 kilogramów. W te ceny wliczona jest opłata paliwowa. Dodatkowo do ceny palety DPD można doliczyć różnego rodzaju koszty takie jak pobranie w wysokości 5 złotych, ubezpieczenie wyceniane indywidualnie, a także dokumenty zwrotne w kwocie 12 złotych. W przypadku wątpliwości lub też niestandardowej przesyłki warto poprosić o indywidualną wycenę.

Sprawdź, ile kosztuje paleta kurierem DPD