Załóż bezpłatne konto

Import palet z Francji

 

Import palet kurierami z FrancjiFrancja jest jedną z szybciej rozwijających się gospodarek Unii Europejskiej. To także dobry rynek dla polskich importerów oraz atrakcyjne miejsce do zamieszkania, pracy i nauki. Umowa o wolnym handlu ułatwia w pewien sposób przepływ towarów na terenie UE, choć oczywiście są rzeczy, których nie wolno spakować do palety z Francji. Z tego kraju eksportuje się wiele różnych produktów, a oferta tanich kurierów pozwala dopasować usługi do indywidualnych potrzeb nadawcy i odbiorcy.

Co wysyła się na palecie z Francji?

Francja jest siódmym eksporterem na świecie i drugim co do wielkości krajem UE. To również miejsce pracy wielu Polaków. Wśród towarów eksportowanych znajdują się pojazdy, samoloty, farmaceutyki, kosmetyki, plastik, oleje rafinowane, produkty chemiczne, stal i produkty rolne. Wiele z tych towarów przewożonych jest na paletach z Francji, co gwarantuje im bezpieczeństwo. Wzmożony eksport, rozwój sklepów internetowych oraz współpracy handlowej między państwami sprawia, że rynek kurierski rozwija się równie dynamicznie. Na taniej palecie z Francji przewozi się towary, których ze względu na swoją wielkość i wagę nie można wysłać standardową paczką. Podstawa zapewnia stabilność i ochronę także wtedy, gdy z Francji wysyła się ładunki delikatne lub o nietypowym kształcie. Poza tym ułatwia kurierowi przewożenie przesyłki. Paletę z Francji dostarcza się samochodem z windą lub podnośnikiem. Należy więc kierowcy przygotować odpowiednio dużo miejsca na podjeździe.

Ile kosztuje paleta z Francji?

Przy pakowaniu palet z Francji najczęściej wykorzystuje się standardowe europalety. Ich wagę i wymiary należy oczywiście wliczyć w parametry przesyłki, które wpisuje się w formularz zamówienia. Od tego w dużej mierze zależy, ile zapłacimy za paletę z Francji. Oferty najlepszych kurierów będą również określać prognozowany czas doręczenia. Cennik palet z Francji uwzględnia również różnego rodzaju opcje dodatkowe, które pozwalają dopasować usługę do indywidualnych potrzeb nadawcy lub odbiorcy.

Jak zapakować paletę z Francji?

Towary z Francji na palecie wysyłane są przez firmy i klientów indywidualnych. Taka podstawa zapewnia im bezpieczeństwo, chroni przed uszkodzeniami i ułatwia konieczne przeładowania. Warto pamiętać o tym, że przesyłka jest narażona na wiele różnych zdarzeń, pokonuje długą trasę i często będzie przeładowana. Oczywiście sama tania paleta z Francji musi być dobrze zapakowane w taki sposób przymocowana do podstawy, by się nie przesuwała, a tym samym nie zagroziła bezpieczeństwu kuriera czy innych paczek.

 

Sprawdź, ile kosztuje paleta z Francji