Załóż bezpłatne konto

Import palet z Hiszpanii

 

Import tanich palet z HiszpaniiHiszpania to turystyczny raj i bardzo ważny europejski eksporter. Tu działają firmy, które podejmują współpracę także z polskimi partnerami, a tym samym stale zwiększa się wymiana towarowa między krajami. Poza tym to właśnie na Półwysep Iberyjski wyemigrowało wielu Polaków, którzy tam mieszkają, pracują, prowadzą firmy. Tym samym rośnie ilość paczek i palet z Hiszpanii, jakie kurierzy regularnie dostarczają do kraju, a ilość różnych możliwości pozwala dopasować usługę do swoich potrzeb.

Jaka cena palet z Hiszpanii?

Cena palety z Hiszpanii jest przede wszystkim uzależniona podstawowych parametrów takich jak waga i wymiary. Warto pamiętać o tym, że należy je podać po zapakowaniu, bo sama podstawa również jest elementem przesyłki. Poza tym cennik palet z Hiszpanii uwzględnia również szereg opcji dodatkowych, które pozwalają dopasować usługę do swoich potrzeb. Najczęściej klienci decydują się na dodatkowe ubezpieczenie towarów oraz usługi ekspresowe. To propozycje dla tych, którym szczególnie zależy na czasie i jakości usługi. Kurierzy oczywiście dokładają starań, aby wszystkie przesyłki docierały do odbiorców w stanie nienaruszonym. Wycena palety z Hiszpanii oraz prognozowany czas doręczenia to najważniejsze argumenty, które klienci biorą pod uwagę, wybierając konkretnego przewoźnika.

Jak nadać paletę z Hiszpanii?

Na palecie z Hiszpanii klienci indywidualni oraz firmy najczęściej nadają duże i ciężkie ładunki, których nie da się wysłać standardową paczką. Poza tym podstawa rewelacyjnie sprawdza się, gdy trzeba przewieźć rzecz o nietypowym kształcie, która jest podatna na uszkodzenia. Taką przesyłkę warto dodatkowo oznaczyć. Na taniej palecie z Hiszpanii przewozi się duże i ciężkie ładunki, nawet do 1000 kilograma. Należy ją dobrze przygotować do drogi i przymocować do podstawy w taki sposób, by się nie przesuwała, nie została uszkodzona lub nie zniszczyła innych przesyłek. Poza tym standardowa europaleta ułatwia przewożenie i przeładowywanie przesyłki.

Jak zamówić palety do Hiszpanii?

Paletę z Hiszpanii kurier przywiezie specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem. Należy mu przygotować odpowiednio dużo miejsca na podjeździe. Całą drogę możemy natomiast śledzić w bezpłatnym panelu. Tam również można sprawdzić, kiedy prawdopodobnie kurier paletę z Hiszpanii dostarczy.

 

Sprawdź, ile kosztuje paleta z Hiszpanii