Załóż bezpłatne konto

Import palet z Holandii

 

Import palet kurierem z HolandiiHolandia jest jednym z ważniejszych partnerów gospodarczych Polski. Tam również wyemigrowało wielu rodaków w poszukiwaniu pracy oraz lepszych warunków życia. W efekcie silna Polonia jest również pretekstem do rozwijania działalności gospodarczej, a tym samym często utrzymywania relacji biznesowych z krajem. Rośnie stale ilość paczek i palet z Holandii, a rzetelni kurierzy dostarczają je szybko i z najwyższą starannością, wykorzystując przede wszystkim transport drogowy. W opcji ekspresowej można nadawać paczki także korzystając z linii lotniczych, ale jest to droższe.

Ile kosztuje paleta z Holandii?

Cena palety z Holandii zależy przede wszystkim od jej wagi i wymiarów podawanych wraz z podstawą. Je wpisuje się w formularz zamówienia i otrzymuje się oferty różnych przewoźników wraz z prognozowanym czasem doręczenia. To, ile zapłacimy za paletę z Holandii jest również uzależnione od wybranych opcji dodatkowych. Najczęściej klienci indywidualni i firmy decydują się na ubezpieczenie ładunku oraz usługi ekspresowe. Ta pierwsza opcja pozwala uzyskać odszkodowanie w momencie, gdy przesyłka ulegnie zniszczeniu lub zagubieniu. Tak popularny moduł śledzenia palet z Niderlandów jest bezpłatny i pozwala zarządzać całym procesem wysyłek i odbioru, co jest szczególne ważne dla właścicieli i klientów sklepów internetowych.

Jak nadać paletę z Holandii?

Na palecie z Holandii przewożone są duże i ciężkie – nawet do 1000 kilograma ładunki. Standardowa podstawa przydaje się również wtedy, gdy chcemy nadać towar o nietypowym kształcie, podatny na uszkodzenia i taki, który wymaga dodatkowej ochrony. Tanią paletę z Holandii warto również zaznaczyć specjalnymi naklejkami, które są jednoznaczną informacją dla kuriera. Dołoży on starań, by taka przesyłka dotarła w stanie nienaruszonym do odbiorcy. By tak się stało warto sprawdzić, jak zapakować paletę z Holandii. Przewoźnicy mają różne wytyczne. Niezwykle ważna jest również lista towarów zabronionych w transporcie, która wynika z międzynarodowych i wewnętrznych przepisów.

 

Sprawdź, ile kosztuje paleta z Holandii