Załóż bezpłatne konto

Jak zamówić tanio kuriera?

 

Popularność sklepów internetowych oraz różnego rodzaju aukcji stale się zwiększa. Jest to również widocznie w ilości wysyłanych przesyłek kurierskich. Dzięki ofertom brokerów na jednej stronie można mieć dostęp do ofert różnych tanich kurierów, a co za tym idzie sama procedura ich zamawiania jest niezwykle prosta i intuicyjna. Korzystanie z formularzy zamówienia pozwala również szybko i sprawnie wybrać opcje dodatkowe, które nas interesują, a także nadać paczkę niestandardową. Co istotne, po wpisaniu podstawowych parametrów przesyłki otrzymamy wyceny różnych kurierów wraz z prognozowanym czasem doręczenia, a jest to istotny element zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Jak zamówić kuriera DPD?

Kurier DPD jest jednym z najchętniej wybieranych przewoźników przez sklepy internetowe.Wysoką pozycję na rynku zawdzięcza atrakcyjnym cenom oraz szybkiej realizacji zleceń.Sama procedura zamówienia DPD jest również bardzo intuicyjna i najlepiej wykonać ją online korzystając z komputera lub urządzenia mobilnego. Formularz zamówienia jednocześnie jest podstawą do wyceny całej usługi. W dedykowane miejsca formularza wpisuje się takie dane jak waga czy wymiary, określa się, czy przesyłka jest sortowalna oraz można wybrać także opcje dodatkowe takie jak na przykład pobranie lub ubezpieczenie. Poza tym można również odebrać paczkę w jednym z punktów DPD Pickup. Takiego wyboru można dokonać na etapie przyjmowania zamówienia bądź przy kierować przy dostawie. Na podstawie powyższych parametrów oraz specyfiki danej paczki przygotowywana jest wycena oraz określany jest przewidywany czas doręczenia paczki. Po wyborze odpowiedniej usługi dokonujemy płatności, drukujemy list przewozowy i czekamy na przyjazd kuriera DPD, który odbierze paczkę i zawiezie prosto do odbiorcy. Drogę tę można również śledzić w formularzu na stronie internetowej.

Darmowe ubezpieczenie 1000 zł

DPD - 30 kg 60x60x60 (bez pobrania) od 64,21 zł brutto

Jeśli masz przesyłkę o innych parametrach lub chcesz wysłać paczkę za pobraniem,
zapraszamy do skorzystania z kalkulatora wyceny przesyłki.

 

Jak zamówić kuriera DHL?

Kurier DHL dostarcza przesyłki prywatne i firmowe do różnych zakątków Polski i świata. Przede wszystkim jego usługi dostosowane są do potrzeb zmieniającego się rynku a także oczekiwań klientów. Sama procedura zamówienia kuriera DHL jest intuicyjna i polega na wypełnieniu online formularza w odpowiednie miejsca wpisujemy podstawowe parametry takie jak waga i wymiary oraz wybieramy opcje dodatkowe. Na tej podstawie wyceniana jest usługa. Bez problemu na tym etapie można wybrać na przykład pobranie, przekierowanie do punktu DHL parcel lub ubezpieczenie. Choć większość z nich wpłynie na cenę, to pozwalają dopasować usługę do potrzeb. Po zapłaceniu, wydrukowaniu listu przewozowego czekamy na przyjazd kuriera DHL, który odbierze paczkę i zawiezie prosto do odbiorcy. Drogę tę można śledzić w specjalnym panelu DHL. 

 

Jak zamówić kuriera UPS?

Profesjonalny kurier UPS dostarcza przesyłki klientów indywidualnych oraz firmowe szczególnie z sektora e-commerce. Charakterystyczne kolory oraz logotyp są synonimami doskonale realizowanych usług. UPS doręcza wprost do odbiorców na całym świecie koperty z dokumentami oraz paczki szybko i w atrakcyjnych cenach, a cała procedura zamawiania usługi jest nowoczesna i intuicyjna. Dzięki temu UPS jest jednym z tych przewoźników, którzy cieszą się największym zaufaniem klientów. Sama procedura zamówienie przewoźnika jednocześnie jest przerwa wyceny usługi. Jest ona zależna od wagi i wymiarów paczki a także dodatkowy opcji czy też tego, czy paczka mieści się w standardowych parametrach zalecanych przez przewoźnika, czy też należy ją nadać jako niesortowaną, wymagającą ręcznej obsługi. Te wszystkie elementy wpływają i na cenę, i na czas doręczenia. Po wyborze interesującej nas opcji i opłaceniu usługi drukujemy list przewozowy i czekamy na przyjazd kuriera.

Zamów kuriera UPS online bez wychodzenia z domu

UPS - do 30 kg 60x50x50 (bez pobrania) od 41,82 zł brutto

Jeśli masz przesyłkę o innych parametrach lub chcesz wysłać paczkę za pobraniem,
zapraszamy do skorzystania z kalkulatora wyceny przesyłki.

 

Jak zamówić kuriera FedEx?

Kurier FedEx można nadać koperty z dokumentami, paczki i palety. Najczęściej osoby indywidualne oraz przedsiębiorstwa nadają niewielkie przesyłki, a z oferty przewoźnika chętnie korzystają sklepy internetowe oraz klienci różnego rodzaju aukcji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii kuriera FedEx można zamówić szybko i bez problemu. Wystarczy skorzystać z systemu online na komputerze lub urządzeniu mobilnym. W odpowiednich miejscach formularza wpisuje się podstawowe dane takie jak waga i wymiary oraz dane adresowe nadawcy oraz odbiorcy. Poza tym dzięki opcjom dodatkowym można świetnie spersonalizować przesyłkę. Najczęściej klienci z oferty przewoźnika wybierają usługi ekspresowe, pobranie, ubezpieczenie. Klienci FedEx korzystają również z dedykowanej aplikacji, które pozwalają zarządzać kontem, a także śledzić przesyłkę. To również można zrobić w dedykowanym panelu na stronie internetowej. Po wpisaniu wszystkich parametrów i wyborze odpowiedniej usługi FedEx wystarczy zapłacić za usługę oraz wydrukować list przewozowy. Po paczkę przyjedzie kurier i zawiezie do odbiorcy.