Załóż bezpłatne konto

Tanie palety do Bułgarii

 

Tanie palety do BułgariiWspółpraca polskich firm z bułgarskimi jest coraz bardziej zauważalna. To doskonały rynek zbytu dla naszych produktów przemysłowych, a sklepy internetowe stale odnotowują wzrost nadawanych paczek i palet do Bułgarii. Można założyć, że ten trend będzie się stale umacniał. Najlepsi kurierzy bez problemu dostarczą przesyłkę lub paletę do Bułgarii, wykorzystując transport drogowy. Ci klienci, którym zależy na czasie, mogą oczywiście skorzystać z usług ekspresowych, ale z zasady są one droższe.

Wysyłka palet do Bułgarii

W Bułgarii, tak jak w Polsce, funkcjonują duże centra logistyczne najważniejszych przewoźników. Dzięki temu kurier paletę do Bułgarii dostarczy szybko i bez problemów. Oczywiście przed zapakowaniem należy zapoznać się z listą towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym. Wynika ona z ogólnych przepisów i wytycznych przewoźnika. Poza tym należy zadbać również o to, by odpowiednio przygotować ładunek do drogi w taki sposób, by tania paleta do Bułgarii dotarła w stanie nienaruszonym. Trzeba wziąć pod uwagę, że będzie ona często przeładowywana, a tym samym narażona na uszkodzenia. Kurier paletę do Bułgarii odbierze z wykorzystaniem specjalnego samochodu z windą lub podnośnikiem i należy pamiętać o tym, by przygotować mu odpowiednio dużo miejsca na podjeździe.

Jak nadać paletę do Bułgarii?

Sama paleta do Bułgarii najczęściej wykorzystywana jest do transportu dużych i ciężkich ładunków. Poza tym na specjalnej podstawie można zapakować towary, które ze względu na swoją budowę lub delikatność muszą być przewożone z najwyższą starannością. Takie palety do Bułgarii warto również zaznaczyć specjalnymi naklejkami, które są ważną informacją dla kuriera.

Ile kosztuje paleta do Bułgarii?

Cennik przesyłek paletowych do Bułgarii jest uzależniona przede wszystkim od podstawowych parametrów, jakie wpisuje się w formularzu zamówienia. Zarówno wagę, jak i wymiary należy podać wraz ze standardową podstawą. Poza tym cena palety do Bułgarii będzie wyższa, gdy zdecydujemy się na opcje dodatkowe, jakie w swoim katalogu mają najpopularniejsze firmy kurierskie. Najczęściej klienci decydują się na dodatkowe ubezpieczenie oraz usługi ekspresowe. Warto pamiętać również o tym, że tak popularna opcja śledzenia palety do Bułgarii jest bezpłatna. W specjalnym module zostaniemy również poinformowani o tym, że adresat odebrał paczkę.

 

Sprawdź, ile kosztuje paleta do Bułgarii