Załóż bezpłatne konto

Tanie Palety do Francji

 

Tanie przesyłki paletowe do FrancjiOd lat Francja jest jednym z ważniejszych partnerów gospodarczych Polski. W efekcie nadajemy w tym kierunku wiele przesyłek biznesowych oraz tych prywatnych, a sprawdzeni kurierzy do Francji dostarczają je w najkrótszym możliwym czasie. To kraj o bardzo dużym potencjale, jest jednym z najbardziej uprzemysłowionych państw świata, a tym samym dla wielu Polaków staje się atrakcyjnym miejscem pracy, a także prowadzenia biznesu. Wysyłka paczek czy palet do Francji staje się więc podstawą funkcjonowania firm, a najlepsi kurierzy dokładają starań, aby zlecenia były realizowane szybko, rzetelnie i tanio.

Jak nadać tanią paletę do Francji?

Na standardowej palecie wysyła się najczęściej przesyłki, które ze względu na swoje wymiary oraz wagę lub specyfikę nie mogą być przewożone jako tradycyjna paczka i wymagają specjalnej obsługi. Większość przewoźników maksymalną wagę palety do Francji określa na poziomie 1000 kg. Dlatego właśnie po taka przesyłkę przyjedzie specjalny samochód z windą lub podnośnikiem, któremu należy przygotować odpowiednio dużo miejsca na pojeździe lub parkingu. Palety do Francji DHL, FedEx, DPD dostarczają z największą starannością. Atrakcyjne wynegocjowane ceny są również zachętą, by w ten sposób prowadzić wymianę towarową w ramach cyklicznych wysyłek lub nawet jednorazowo.

Ile kosztuje tania paleta do Francji?

Niewątpliwie na cenę palety do Francji wpływ będzie miało wiele czynników. Najważniejszym z nich są podstawowe parametry przesyłki takie jaka waga i wymiary. Wpisuje się je w dedykowane miejsce formularza. Warto przy tym pamiętać, że wagę podstawy (25 kg), jak i wysokość (14,4 cm) również należy wziąć pod uwagę w wycenie. Palety do Francji muszą być również dobrze przygotowane do drogi, by nie zostały uszkodzone na żadnym etapie podróży oraz nie zagrażały innym paczkom. Niezwykle istotne jest to, aby przesyłka nie zsuwała się z palety i nie posiadała ostrych wystających elementów. Cennik palety do Francji uwzględnia również różnego rodzaju opcje dodatkowe takie jak na przykład ubezpieczenie.

Wyślij paletę do Francji

Jeśli chcesz wysłać paletę do Francji, kurier jest najlepszą i najtańszą alternatywą. Drogę przesyłki można śledzić w specjalnym panelu i tam też zostaniesz poinformowany o tym, że adresat odebrał paczkę. Dzięki temu zarówno nadania klientów indywidualnych i biznesowe są realizowane z należytą starannością.

 

Sprawdź, ile kosztuje paleta do Francji