Załóż bezpłatne konto

Tanie palety do Grecji

 

Tanie palety kurierem do GrecjiGrecja niezmiennie kojarzy się z popularnym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów Polaków. Z drugiej strony warto pamiętać, że stale rozwija się współpraca firm z różnego sektora, a wielu rodaków decyduje się na to, by na stałe lub czasowo zamieszkać na słonecznym południu Europy. Te wszystkie aspekty wpływają również na to, że stale zwiększa się ilość wysyłanych paczek i palet do Grecji, które przewożą najlepsi kurierzy. 

 

Co można wysłać na palecie do Grecji?

Na palecie do Grecji kurier najczęściej przewozi duże i ciężkie ładunki, których nie można nadać tradycyjną pocztą. Poza tym charakterystyczna podstawa sprawia również, że przedmioty delikatne, podatne na uszkodzenia oraz te o nietypowych kształtach również bez problemu można wysłać nawet na drugi koniec Europy. W przypadku takich delikatnych ładunków warto oznaczyć paletę do Grecji specjalnymi naklejkami, które są swoistą informacją dla kuriera.

Na palecie do Grecji nie mogą znaleźć się towary zabronione w transporcie na mocy wewnętrznych regulacji przewoźników oraz przepisów międzynarodowych. Na liście są oczywiście towary nielegalne i zabronione, a także te, które mogą zagrozić bezpieczeństwu kuriera i innych paczek oraz stwarzają zagrożenie fitosanitarne. Także sam sposób zapakowania palety do Grecji będzie miał duży wpływ na to, w jakim stanie przesyłka dotrze do odbiorcy. Większość przewoźników przewozi ładunki o maksymalnej wadze do 1000 kilogramów, przy czym ustala również zasady przygotowania paczki paletowej. Musi być ona przede wszystkim przymocowana do podstawy w taki sposób, by się nie przesuwała.

Ile kosztuje paleta do Grecji?

Cena palety do Grecji jest bardzo konkurencyjna. Oferty poszczególnych przewoźników poznać można po wypełnieniu formularza zamówienia. W dedykowane miejsca wpisuje się wagę i wymiary przesyłki paletowej do Grecji. Cena będzie również zależna od wybranych opcji dodatkowych. Na przykład usługi ekspresowe realizowane są szybciej, ale są również droższe. Po wypełnieniu wszystkich pól w formularzu otrzymamy wyceny poszczególnych przewoźników wraz z wyceną oraz przewidywanym czasem dostarczenia przez kuriera palety do Grecji. Tę drogę można śledzić oczywiście w funkcjonalnym panelu. Ta opcja jest bezpłatna i znacznie ułatwia zarządzanie przesyłkami biznesowymi. 

 

Sprawdź, ile kosztuje paleta do Grecji