Załóż bezpłatne konto

Tanie Palety do Holandii

 

Tanie palety kurierem do HolandiiPalety do Holandii wysyłają zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Ten stale zwiększający się ruch w zakresie przesyłek kurierskich jest również związany z faktem, że Niderlandy są ważnym partnerem gospodarczym wielu naszych firm. Poza tym to stabilny rynek pracy dla Polaków i szacuje się, że obecnie stałe lub tymczasowe zatrudnienie ma tam 60 tysięcy osób rodaków. Poza kopertami z dokumentami, paczkami dość spory segment rynku zajmują palety do Holandii. 

 

Cena palety do Holandii

Tanie palety do Holandii kurierzy przewożą z najwyższą starannością. Oczywiście, jeśli klientom zależy na szybkiej realizacji zleceń, mogą wybrać dodatkowo płatną usługę ekspresową. W efekcie wystarczy wpisać w intuicyjny formularz na stronie internetowej wagę i wymiary palety do Holandii. W efekcie otrzymamy oferty cenowe najpopularniejszych przewoźników z prognozowanym terminem doręczenia. Cennik palet do Holandii obejmuje również różnego rodzaju opcje dodatkowe takie jak na przykład ubezpieczenie. Warto pamiętać również o tym, żeby przesyłkę zważyć i zmierzyć po zapakowaniu, ponieważ parametry palety również trzeba wziąć pod uwagę.

Jak nadać paletę do Holandii?

Palety do Holandii DHL, FedEx, DPD dostarczają różnymi środkami transportu, co wpływa i na czas realizacji zlecenia oczywiście na jego cenę. Ten rodzaj przesyłek jest najczęściej dedykowany do transportu ciężkich, dużych i specyficznych ładunków. W efekcie standardowa podstawa ułatwia przewożenie oraz stabilizuje przesyłkę. Oczywiście należy zadbać o to, by odpowiednio zabezpieczyć ładunek w taki sposób, by nie został uszkodzony w czasie transportu. Poza tym paleta do Holandii nie może również zagrozić innym paczkom i samemu kurierowi.

Wysyłka palet do Holandii

Przed przygotowaniem palety do Holandii należy sprawdzić listę towarów zakazanych, która wynika z międzynarodowych przepisów oraz restrykcji samych przewoźników. Nie wolno wysyłać towarów nielegalnych i zakazanych oraz wyrobów tytoniowych, alkoholu, zwierząt, żywności i przedmiotów o dużej wartości materialnej. W paletach do Holandii natomiast często eksportowane są wyroby z metali szlachetnych, maszyny i urządzenia elektryczne, a także produkty przemysłu chemicznego i wyroby włókiennicze.

 

Zobacz, ile kosztuje paleta do Holandii