Załóż bezpłatne konto

Tanie palety na Litwę

 

Tanie palety kurierem na LitwęLitwa jest naszym bezpośrednim sąsiadem i zarówno uwarunkowania społeczno-historyczne, jak i rozwój gospodarczy sprawiają, że w wielu segmentach rynku współpraca układa się między przedsiębiorcami doskonale. Wiele z nadawanych przesyłek ma charakter biznesowy, choć kurierzy rejestrują także te nadawane przez klientów indywidualnych. Wielu Polaków ma również rodzinę u wschodnich sąsiadów, a mieszkająca tam Polonia prężnie działa. Paczki i palety na Litwę wysyłane są więc przez sklepy internetowe, przedsiębiorców z różnych branż oraz nadawców indywidualnych.

Wysyłka palet na Litwę

Polacy stanowią około 5% mieszkańców Litwy, a z tego 85 tys. rodaków przebywa w Wilnie. Większe skupiska odnotowuje się również w Kownie, Wisagini, Landwarowie, Grzegorzewie, Solecznikach czy Niemenczynie. Poza tym wiele naszych firm otwiera na Litwie swoje przedstawicielstwa i stale prowadzi wymianę towarową z innymi przedsiębiorstwami. Tym samym rośnie ilość palet wysyłanych na Litwę, jakie kurierzy dostarczają szybko i rzetelnie. Na specjalnych standardowych podstawach najczęściej umieszcza się duże i ciężkie ładunki, których nie da się nadać w standardowej paczce. Poza tym na palecie na Litwę można wysłać również towary, które ze względu na kształt czy też podatność na uszkodzenia muszą być dodatkowo wzmocnione.

Ile kosztuje paleta na Litwę?

Cena palety na Litwę będzie uzależniona oczywiście od podstawowych parametrów takich jak waga i wymiary – należy je liczyć razem z podstawą. Poza tym na koszty mogą wpłynąć również wybrane opcje dodatkowe takie jak na przykład ubezpieczenie czy usługa ekspresowa. Po wypełnieniu formularza zamówienia otrzymamy propozycje konkretnych firm wraz z cenami tanich palet na Litwę oraz prognozowanym czasem doręczenia. Na tej podstawie można dokonać wyboru najbardziej atrakcyjnej dla nas propozycji. Warto przy tym pamiętać, że po paletę wysyłaną na Litwę przejdzie kierowca specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem i należy przygotować mu odpowiednio dużo miejsca na podjeździe.

Jak nadać paletę na Litwę?

Choć palety na Litwę wysyłamy na terenie Unii Europejskiej, to trzeba pamiętać o tym, że nie wolno pakować towarów zabronionych w transporcie i niebezpiecznych. Poza tym należy w taki sposób przymocować ładunek, aby nie zagrażał on innym przesyłkom, a także by zapewniał bezpieczeństwo przewożonym towarom. Sprawdzony kurier szybko i rzetelnie dostarczy paletę na Litwę, a jej drogę możesz obserwować w bezpłatnym panelu śledzenia przesyłki.

 

Sprawdź, ile kosztuje paleta na Litwę