Załóż bezpłatne konto

Czas dostawy GLS

Czas dostawy GLSZarówno klienci indywidualni, jak i firmy charakterystyczne logo kuriera GLS traktują jako synonim rzetelności wykonywanych usług oraz szybkiej realizacji zleceń. Przewoźnik paczki zagraniczne rozwozi do 24 krajów Unii Europejskiej, wykorzystując różne środki transportu. Warto pamiętać, że tani kurier GLS dostarcza i paczki, i dokumenty w jak najkrótszym czasie i zazwyczaj mieści się on w przedziale 24 do 48 godzin do największych i oczywiście najbliżej położonych od nas krajów. Do tych bardziej oddalonych przesyłki międzynarodowe mogą być transportowane w standardowym czasie od 72 do 96 godzin. Oczywiście możemy zawsze wybrać usługę ekspresową, ale będzie ona dodatkowo płatna, co możesz sprawdzić w cenniku GLS. Jest to opcja dla tych, dla których priorytetem jest czas.

 

Nadaj szybko przesyłkę zagraniczną GLS

 

Przesyłki zagraniczne klienci wysyłają kurierem zarówno okazjonalnie, jak i na podstawie stałej współpracy. Wiele firm na tego typu usługach buduje swoją działalność, a rozkwit sektora e-commerce oraz popularnych serwisów aukcyjnych sprawia, że przesyłek międzynarodowych na rynku jest coraz więcej. Czas dostawy kurierem GLS będzie zależny więc od kierunku wysyłki, sposobu doręczenia i wybrania odpowiednich opcji. Zawsze trzeba pamiętać o tym, że będzie to dłuższy okres niż w przypadku przesyłek krajowych.

Taniego kuriera GLS zamówić można, nie wychodząc z domu. Całą procedurę przeprowadzamy, korzystając z komputera lub urządzenia mobilnego. Po wpisaniu niezbędnych informacji i zaznaczeniu opcji dodatkowych dowiemy się, jaka będzie cena usługi oraz jak długo przesyłka będzie dostarczana odbiorcy. Tę drogę możemy śledzić w dedykowanym panelu i dzięki temu będziemy wiedzieć, jaki jest przewidywany termin doręczenia przesyłki. oraz otrzymamy informację, że odbiorca odebrał paczkę.

Rzetelny kurier GLS dokłada wszelkich starań, by przesyłki zagraniczne docierały do odbiorcy w stanie nienaruszonym i w jak najkrótszym czasie. Zakładany czas doręczenia może jednak wydłużyć się z przyczyn niezależnych od samego przewoźnika. Czynniki drogowe, atmosferyczne lub też zwykła awaria samochodu mogą wpłynąć na to, że odbiorca będzie nieco dłużej na przesyłkę czekać. Warto mieć tego świadomość. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z kurierem GLS.

 

Zobacz też:

Śledzenie przesyłek GLS

Kontakt do kuriera GLS