Załóż bezpłatne konto

Cennik kurier GLS

Cennik kuriera GLSWiele osób korzystających z usług kuriera GLS szczególną uwagę przywiązuje do rzetelności realizowanych usług, krótkich terminów dostaw oraz oczywiście ceny usługi. Dlatego właśnie ten przewoźnik jest bardzo często wybierany przez klientów wysyłających paczki zagraniczne. Tani kurier GLS różnymi środkami transportu dostarcza przesyłki na terenie Europy. Tego typu profesjonalne usługi dedykowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom, które często na wymianie towarowej z kontrahentami z zagranicy opierają swoją działalność. Poza tym z atrakcyjnych cenowo ofert korzystają również sklepy internetowe i serwisy aukcyjne.

Kurier GLS wycenia przesyłki zagraniczne na podstawie wpisanych podczas zamawiania kuriera parametrów takich jak waga czy też wymiary oraz oczywiście miejsce, do którego wysyłamy. Poza tym na cenę paczki lub palety wpływ będą mieć również wybrane opcje dodatkowe takie jak na przykład zalecane ubezpieczenie czy też informacja przed doręczeniem lub dokumenty zwrotne. Droższa będzie również usługa ekspresowa, ale to doskonały wariant jeśli zależy nam na czasie. Warto zauważyć, że tak często wykorzystywane przez klientów śledzenie paczki online jest opcją, za którą nie musimy dodatkowo płacić.

 

Sprawdź ceny przesyłek zagranicznych GLS

Przy większej ilości przesyłek oraz stałych nadaniach można liczyć na rabaty i promocje - zapraszamy do kontaktu

 

Cennik GLS jest uzależniony od wielu czynników, ale bez problemu można wybrać najkorzystniejszą opcję dla pojedynczego zamówienia czy też w ramach cyklicznych wysyłek. Przewoźnik dołoży wszelkich starań, by każda przesyłka zagraniczna została dostarczona do odbiorcy zgodnie z założeniami. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z kurierem GLS.

 

Zobacz też:

Kurier GLS

Jak zamówić kuriera GLS?