Załóż bezpłatne konto

Kurier GLS

Kurier GLSNowoczesny kurier GLS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych na rynku przewoźników, który dostarcza przesyłki na terenie całej Europy. Przede wszystkim charakteryzuje się rzetelnością oraz szybkim realizowaniem zleceń zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm z różnych branż. Przesyłki międzynarodowe GLS dostarczane są z pomocą rozbudowanej sieci centrów logistycznych oraz różnymi środkami transportu. Firma działa od 1999 roku i skutecznie dostosowuje do zmieniających się trendów oraz odpowiada na potrzeby rynku w zakresie wdrażania nowoczesnych technologii. Dzięki temu przesyłki zagraniczne dostarczane są sprawnie i tanio zgodnie z indywidualnymi potrzebami różnych klientów. Kurier GLS z powodzeniem działa w 24 krajach europejskich i 7 stanach w USA i jest najchętniej wybieraną opcją zarówno w zakresie doręczeń dokumentów, paczek, jak i palet. Przede wszystkim daje możliwość dopasowania usługi do potrzeb, a cały szereg dedykowanych rozwiązań dodatkowych i opcja śledzenia przesyłki w dedykowanym panelu pozwalają na dostosowywanie wysyłek do wymagań różnych klientów.

Wyślij paczkę tanim kurierem GLS

Żeby nadać paczkę lub paletę zagraniczną kurierem GLS, wystarczy skorzystać z formularza na stronie internetowej, w którym wpisujemy konkretne parametry przesyłki oraz wybieramy niezbędne mam opcje dodatkowe. Zarówno tę czynność, jak i śledzenie przesyłki można wykonać bez wychodzenia z domu, korzystając z intuicyjnych formularzy.

 

Już teraz zamów kuriera zagranicznego

 

Kurier GLS to doskonałe wyjście dla klientów indywidualnych oraz firm, które nadają paczki zagraniczne i oczekują terminowych doręczeń niezależnie od tego, czy wysyłają okazjonalnie czy też na tym opierają swoją działalność. Przewoźnik gwarantuje szybkie realizowanie zleceń na terenie całej Europy.

Sprawdź, jak działa najpopularniejszy z przewoźników, a jeśli masz pytania, skontaktuj się z kurierem GLS.

 

Zobacz też:

Śledzenie przesyłek GLS

Czas dostawy GLS

Do której godziny jeździ kurier GLS?

Jak zamówić kuriera GLS?