Załóż bezpłatne konto

Jak tanio wysłać opony kurierem DPD?

 

Tania wysyłka opon kurierem DPDZarówno klienci indywidualni, jak i warsztaty samochodowe czy sklepy z częściami coraz chętniej korzystają z możliwości wysyłki opon przez Internet. To najczęściej sprzedawana i kupowana część eksploatacyjna auta. Przede wszystkim powodem tego jest dość duże jej zużycie podczas jazdy i konieczność wymiany także tej okresowej. Zamawianie opon w sklepach internetowych lub na aukcjach jest przede wszystkim atrakcyjne cenowo i logistycznie, a dzięki dedykowanym usługom kurierskim szybko i tanio można wysłać opony gdziekolwiek się chce.

 

Darmowe ubezpieczenie 1000 zł

DPD - 30 kg 60x60x60 (bez pobrania) od 64,21 zł brutto

Jeśli masz przesyłkę o innych parametrach lub chcesz wysłać paczkę za pobraniem, 

zapraszamy do skorzystania z kalkulatora wyceny przesyłki.

 

Cena wysyłki opon kurierem DPD

Cena wysyłki opon DPDJednym z ważniejszych argumentów  przy zamawianiu części samochodowych przez Internet jest cena. Opony kurierem dostarczane są poza tym szybko i prosto do rąk odbiorcy indywidualnego lub też na adres konkretnego warsztatu samochodowego. Odchodzi więc problem z przewiezieniem części samochodowych. Żeby wysłać opony kurierem, należy przede wszystkim je odpowiednio przygotować. Trzeba je zapakować według konkretnej instrukcji, którą przygotowuje każda z firm kurierskich. Poza ilością opon w paczce ważny będzie rodzaj opakowania, sposób oznaczenia oraz sama procedura nadania przesyłki.

Wysyłka opon kurierem DPD przede wszystkim wymusza na nas odpowiednie zapakowanie. Dzięki temu mogą one dotrzeć do odbiorcy w stanie nienaruszonym oraz nie uszkodzą w transporcie innych paczek. Poza tym przewoźnik gwarantuje atrakcyjną cenę opon kurierem oraz rzetelne realizowanie usług. Dlatego właśnie jest to najczęściej wybierana opcja zarówno przez firmy z branży motoryzacyjnej, jak i przez klientów indywidualnych.

Ile kosztuje wysyłka opon kurierem DPD?

Koszt wysyłki opon kurierem DPDDPD wysyłkę opon proponuje zacząć od odpowiedniego ich przygotowania. Każdą z nich należy przygotować pojedynczo – jako osobną przesyłkę z owijką z taśmy. Na jej wewnętrznej stronie umieszcza się etykietę adresową w taki sposób, by nie uległa ona uszkodzeniu oraz zagnieceniu. Kod kreskowy etykiety powinien znajdować się na rancie. Poza tym wysyłając opony powinniśmy zwrócić uwagę, że maksymalna waga jednej przesyłki musi  wynosić do 31,5 kilograma, a średnica nie może przekroczyć 80 cm. Inaczej przygotowanych opon kurier po prostu nie przyjmie.

Po przygotowaniu opony do wysyłki wystarczy wpisać jej parametry w odpowiednie miejsce formularza oraz opłacić usługę i wydrukować list przewozowy. Kurier opony odbierze z wyznaczonego miejsca i dostarczy szybko oraz bezpiecznie do odbiorcy. Całą tę drogę możemy śledzić w dedykowanym panelu.

 

Zobacz również:

Paczki niestandardowe - kurier DPD

Wybór opakowania dla paczek DPD

Kontakt z kurierem DPD