Załóż bezpłatne konto

Jak wysłać paczkę do Norwegii

 

Jak wysyłać przesyłki do NorwegiiNorwegia to kraj europejski o jednej z najlepiej rozwiniętych gospodarek na świecie. To także państwo, w którym mieszka i pracuje wielu Polaków, bo zarówno platformy wiertnicze, jak i wysoko specjalistyczne zakłady, z chęcią zatrudniają fachowców z Polski. Oprócz miejsc pracy Norwegowie są bardzo otwarci na współpracę, co widać w rosnącej wymianie towarowej oraz ilości zawieranych kontraktów między firmami. To zaś przedkłada się na to, że Norwegia jest coraz modniejszym kierunkiem firm kurierskich.

Jak nadać paczkę do Norwegii?

Do Norwegii oprócz broni, leków nie wolno wysyłać żywności. Warto o tym pamiętać, gdyż przesyłki przychodzące są dość skrupulatnie kontrolowane. Poza nielicznymi wyjątkami do Norwegii można wysyłać koperty z dokumentami, tradycyjne paczki oraz duże palety. Przesyłki kurierskie to najprostszy sposób, który tanio i rzetelnie dostarczy każdą paczkę w dowolny region kraju. Żeby nadać przesyłkę, wystarczy wypełnić formularz na stronie szybkikurier.eu, w którym należy wpisać parametry paczki oraz dane adresowe. W tym momencie otrzymujemy oferty różnych kurierów z cenami, warunkami dostawy, opcjami dodatkowymi.

Ile zapłacę za kuriera do Norwegii?

Ceny paczek do NorwegiiCena za usługę uzależniona jest od wagi i wymiarów przesyłki, opcji dodatkowych, które wybierzemy takich jak ubezpieczenie, awizowanie czy też usługa ekspresowa. Po wybraniu najkorzystniejszej oferty wystarczy uzupełnić dane adresowe, zapłacić za usługę, wydrukować list przewozowy i spokojnie czekać, aż kurier odbierze przesyłkę. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi możemy zagwarantować najniższe ceny za najwyższy standard wykonywanych usług. Z nami masz pewność, że twoja paczka do Norwegii dotrze nieuszkodzona i w jak najkrótszym czasie jedną z wybranych dróg transportu.

Naszym klientom doradzamy ubezpieczenie zawartości paczki w przypadku uszkodzenia lub zagubienia przesyłki. Takie wypadki zdarzają się bardzo rzadko, ale ubezpieczenie daje poczucie pewności, że odzyskamy utracony przedmiot. Poza tym warto poświęcić chwilę i dokładnie zapakować przesyłkę, zabezpieczyć ruchome części i owinąć folią bąbelkową. 

 

Wypełnij formularz i znajdź najlepszą ofertę


Zobacz także Tani kurier do Norwegiitanie paczki do Niemiec oraz tani kurier do Belgii.