UWAGA: Zmiana naliczania opłaty paliwowej do cen paczek. Zobacz szczegóły ›
Załóż bezpłatne konto

Tani kurier do Niemiec

 

Tanie paczki do niemiecJednym z najpopularniejszych kierunków wysyłek zagranicznych jest nasz zachodni sąsiad. Wynika to przede wszystkim z aktywnej współpracy przemysłowej, rozwoju firm oraz faktu, iż wielu Polaków w Niemczech znalazło dom i pracę. W związku z tym dość popularnym rynkiem wymiany towarowej coraz prężniej rozwija się rynek przesyłek.

Szukając najtańszego kuriera do Niemiec warto zwrócić uwagę na nasze usługi, ponieważ łączymy rzetelność, jakość i najkorzystniejsze ceny. Z nami wyślesz paczki do Niemiec nie tylko szybko, ale również bezpiecznie. Jeśli zastanawiasz się, jaki kurier najtaniej dostarczy przesyłkę, przeanalizuj nasz cennik. Współpracujemy z najlepszymi firmami w branży takimi jak GLS, DPD i UPS oraz innymi tanimi kurierami i jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepszą ofertę.

Najtańsza przesyłka do NiemiecZ nami wyślesz do Niemiec koperty z dokumentami lub małymi rzeczami do 2,5 kg. Takie drobne przesyłki do formatu A4 to bardzo popularny rodzaj przesyłki. Nieco większe paczki mogą ważyć nawet 70 kg i być w różnych kształtach i rozmiarach. Specjalnego traktowania wymagają przesyłki paletowe. Są cięższe i większe, ale dzięki palecie można je sprawnie i bezpiecznie przewieźć. Odbierzemy je od Ciebie i dostarczymy w wybrane miejsce, dokładając wszelkich starań, by Twoja przesyłka była bezpieczna. Ty będziesz mógł śledzić jej trasę w Internecie lub na urządzeniu mobilnym. Wysyłaj ubezpieczone paczki do Niemiec i miej pewność, że są w najlepszych rękach.

Prowadząc sklep internetowy, czy robiąc zakupy na serwisach aukcyjnych, często zastanawiamy się, ile kosztuje kurier z Polski do Niemiec. W praktyce okazuje się, że cena jest na tyle atrakcyjna, że opłaca się wysyłać rzeczy za granicę. To w dużej mierze zasługa takich firm jak nasza, która dla swoich klientów jest w stanie wynegocjować najkorzystniejsze ceny za najlepszą jakość.

Wysyłasz paczki do Niemiec regularnie, a może tylko raz na jakiś czas? Zapytaj o wycenę i przekonaj się, że nasz cennik będzie dla Ciebie bardzo atrakcyjny. 

Zobacz także tanie paczki do BelgiiTani kurier do USA oraz tani kurier do Norwegii.