Załóż bezpłatne konto

Tani kurier do USA

Kurier do USAStany Zjednoczone to w dalszym ciągu dla wielu Polaków ziemia obiecana. Nie ma chyba też rodziny, która w USA nie ma bliskich czy znajomych, którzy już na stałe mieszkają za oceanem. Chętnie również wyjeżdżamy tam w celach turystycznych lub biznesowych oraz wysyłamy tam i paczki prywatne i dokumenty służbowe. W porównaniu z ofertą poczty kurier do USA dostarczy przesyłkę i szybciej i zdecydowanie taniej.

Jak wysłać paczkę do USA?

Przesyłką lotniczą nasza paczka lub koperta z dokumentami dotrze do odbiorcy w ciągu kliku dni. Dłużej zajmie ta droga transportem morskim. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wysłać do USA, cennik określa podstawowe kwoty w zależności od wielości i wagi przesyłki. Prosty formularz, który znajdziesz na naszej stronie, pozwoli ci również wprowadzić dane nadawcy i odbiorcy oraz wybrać opcje dodatkowe. Jedna z najpopularniejszych jest ubezpieczenie paczki. Po wybraniu przewoźnika, na przykład UPS, DPD, DHL, GLS, opłaceniu usługi i wydrukowaniu listu przewozowego pozostaje nam czekać na kuriera, który odbierze przesyłkę od nas i zawiezie do odbiorcy. 

Od tego, jakim kurierem do USA wyślemy przesyłkę, zależy zarówno cena, jak termin dostarczenia przesyłki czy dodatkowe opcje, które są nam oferowane. Przesyłką lotniczą i morską możemy nadać dokumenty, małe przesyłki, jak i paczki do 70 kg. Warto pamiętać, że należy dobrze przygotować i zabezpieczyć przesyłkę przed wysłaniem. Od tego w dużej mierze zależy, czy nie zostanie ona uszkodzona w trakcie transportu. Ze względu na długą podróż i częste zmiany przewoźników naszym klientom zalecamy również wykupienie dodatkowego ubezpieczenia.

O czym pamiętać wysyłając paczkę do USA?

Paczka do USAPaczki do Stanów Zjednoczonych podlegają szczegółowej kontroli celnej, warto zatem wiedzieć, jakich produktów nie możemy wysyłać za ocean. Oprócz tych prawnie zakazanych w obrocie międzynarodowym nie pakujmy żywności - przetworów mięsnych, rybnych, słodyczy, skór dzikich zwierząt, poroży. Przesyłki do USA są szczegółowo sprawdzane, a próby wysyłki zabronionych towarów surowo karane.

Sprawdź ceny kurierów do USA.

 

Zobacz też Tani kurier do ChinTani kurier do RosjiJak to działa.