UWAGA: Zmiana naliczania opłaty paliwowej do cen paczek. Zobacz szczegóły ›
Załóż bezpłatne konto

Tani kurier do Chin

Tani kurier do ChinChiny kuszą i importerów, i eksporterów. Zarówno ilość towarów, które spływają na teren Europy, a także rozwój i popyt na towary europejskie w samych Chinach to główne powody, dla których coraz mocniej rośnie wymiana towarowa z tym egzotycznym krajem.

Jak wysłać paczkę do Chin?

Jak wysłać paczkęWarto na samym początku zaznaczyć, że do Chin możemy wysyłać dokumenty, małe przesyłki, jak i paczki do 70 kg. Odbędą one podróż lotniczą, by po kilku dniach trafić w ręce odbiorcy. Co najważniejsze, nasza przesyłka przejdzie kontrolę celną. Warto więc nie tylko przygotować odpowiednie dokumenty, ale również zapoznać się z listą przedmiotów, których do Chin wwozić nie wolno. Oprócz towarów zakazanych w obrocie międzynarodowym w paczce nie mogą się znaleźć rzeczy bawełniane czy stalowe, materiały do produkcji plastiku czy sztucznych włókien. Chińczycy nie wpuszczą na swój teren również filmów czy zdjęć, które mogą być szkodliwe moralnie lub politycznie. Pamiętajmy, by nie wysyłać nasion, dodatków do pasz czy nawozów. Jeśli zastanawiasz się, jak wysłać do Chin żywność, zwróć uwagę na dodatki, których nie wolno tam stosować.

Jakim kurierem do Chin wysłać przesyłkę?

Przesyłka do ChinOd brokera oczekujemy przede wszystkim jasnej informacji, jak długo i za ile kurier do Chin dostarczy naszą paczkę. Ważne jest również otrzymanie pomocy w zakresie przygotowania niezbędnej dokumentacji celnej. Wszystko to gwarantujemy naszym klientom. Po wpisaniu w odpowiednie miejsca na naszej stronie wymiarów i wagi przesyłki oraz adresów nadawcy i odbiorcy oraz ewentualnym wyborze opcji dodatkowych przechodzimy do cennika UPS, DPD, DHL, GLS. Tam będziemy mogli porównać różne oferty i zamówić konkretnego przewoźnika. Sam proces zamawiania jest nieskomplikowany i wymaga od nas jedynie dostępu do Internetu oraz drukarki. Kurier odbierze od nas przesyłkę i jak najszybciej, dbając o jej bezpieczeństwo, dostarczy do odbiorcy. Tę drogę, która zajmie kilka dni, będziesz mógł śledzić w Internecie lub na urządzeniu mobilnym aż do momentu, gdy odbiorca odbierze paczkę.

 

Sprawdź ceny kurierów do Chin.

 

Zobacz też Tani kurier do USATani kurier do RosjiJak to działa.