Załóż bezpłatne konto

Tani kurier do Rosji

Kurier do RosjiiOd kilku lat w związku z polityką zagraniczną Rosji zostały zaostrzone przepisy celne. To spowodowało, że oferta firm przewozowych do tego kraju jest bardzo ograniczona. Nie tylko wymagana dokumentacja, ale również wysokie ceny za przesyłki spowodowały, że trudniej wysłać paczkę do największego kraju na świecie. Klientów odstraszają również terminy, w jakich kurierzy dostarczają przesyłki, co nie do końca jest zależne od samych firm przewozowych. Nasze doświadczenie oraz możliwość pomocy naszym klientom w wypełnianiu niezbędnej dokumentacji są niewątpliwym atutem. Jeśli zastanawiasz się, jak wysłać paczkę do Rosji, nasza oferta powinna cię zainteresować niezależnie od tego, czy przesyłasz paczkę prywatną, czy prowadzisz interesy z firmami zza wschodniej granicy.

Ile kosztuje kurier do Rosji?

Jak wysłać paczkęPlanując wysłanie paczki dobrze jest zorientować się, jaka jest aktualna lista towarów zakazanych i jakich dokumentów wymaga strona rosyjska. Pamiętajmy, że ten kraj nie jest w Unii Europejskiej, w związku z tym nasza przesyłka przejdzie kontrolę celną, a opłaty w dużej mierze będą związane z deklarowaną wartością przesyłki. Z drugiej strony Rosja to ogromny kraj i czas dostarczenia przesyłki oraz oplata będą zależnie od miejsca, gdzie wysyłamy. Podstawowym kryterium, by sprawdzić, jaka cena kuriera do Rosji zostanie zaproponowana przez przewoźnika po wpisaniu dokładnych wymiarów i wagi przesyłki oraz oczywiście adresów nadawcy i odbiorcy.

Jak zamówić kuriera do Rosji?

Z ofert różnych firm kurierskich takich jak UPS, DPD, DHL, GLS możesz wybrać tę, która jest najbardziej atrakcyjna. Pamiętaj, by zwrócić uwagę na przewidywany czas dostawy oraz wybór opcji dodatkowych. Najważniejszą z nich w przypadku wysyłania paczek za granicę jest ich ubezpieczenie. Po wypełnieniu formularza i zamówieniu kuriera pozostaje czekać, aż nasza przesyłka zostanie od nas odebrana i wyruszy w drogę do odbiorcy. Możesz ją śledzić w Internecie lub na urządzeniu mobilnym.

Wysłanie przesyłki do Rosji jest nieco bardziej skomplikowane niż do innych krajów europejskich. Z naszą pomocą cała procedura będzie prostsza. 

Wyślij swoją paczkę do Rosji.

 

Możesz być zainteresowany także Tanie palety do Rosji lub Tani kurier na Ukrainę