Załóż bezpłatne konto

Tanie palety do Rosji

Transport do RosjiiZmieniające się przepisy fitosanitarne w Rosji zmusiły wielu przewoźników do rezygnacji z obsługi tamtego regionu Europy. Jednak potrzeba współpracy gospodarczej z tym największym krajem świata jest u polskich firm bardzo duża i poszukują oni rzetelnych firm, które szybko, tanio i bez problemów zawiozą duże ładunki nawet w najodleglejszy region Rosji. Na to, jaka cena palet do Rosji zostanie wskazana przez przewoźnika, znaczący wpływ mają waga i wymiary palety, miejsce, do którego przesyłka ma trafić oraz wybrane opcje dodatkowe. Jako doświadczony przewoźnik pomożemy załatwić wszystkie formalności celne.

Jak wysłać palety do Rosji?

Rosja to wymagający kierunek, a z racji swojej i wielkości i przepisów, które tam obowiązują, należy bardzo mocno zadbać o to, czy nasz towar nie jest na liście przedmiotów zakazanych oraz by był odpowiednio zabezpieczony. Duże i ciężkie ładunki umieszczamy na paletach, które też muszą przejść odprawę fitosanitarną. Dołożenie wszelkich starań, by wszystko było zgodnie z obowiązującym prawem i by przesyłka bez problemów dotarła do odbiorcy. Ładunek na palecie może ważyć nawet 1000 kg, w związku z tym należy pamiętać o tym, że po przesyłkę przyjedzie kurier UPS, DPD, DHL, GLS specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem i trzeba mu przygotować miejsce załadunku.

Jak zamówić palety do Rosji?

Palety do RosjiiNa naszej stronie internetowej znajdziesz intuicyjny formularz, w który należy wpisać podstawowe dane o wymiarach i wadze przesyłki oraz jej miejscu docelowym i tym, z którego kurier ma odebrać przesyłkę. Pamiętajmy, że zarówno wysokość (14,4 cm), jak i waga (około 25 kg) palety wchodzą w parametry całej paczki. Po wybraniu opcji dodatkowych otrzymujemy informacje, ile kosztuje paleta do Rosji. Ze względu na dużą odległość i możliwość kilku kontroli zalecamy dodatkowe ubezpieczenie przesyłki.

Drogę swojej przesyłki możesz monitorować na naszej stronie internetowej, dzięki temu będziesz pewien, ze dotarła ona w nienaruszonym stanie do odbiorcy. Kurier zadba, by odbyło się to w jak najkrótszym czasie oraz w bezpiecznych warunkach.

Sprawdź ile kosztuje paleta do Rosji.

 

Możesz być zainteresowany także Tani kurier do RosjiNajtańsze palety krajowe do 1000 kg lub Tanie palety na Ukrainę.