Załóż bezpłatne konto

Najtańsze palety krajowe do 1000 kg

 

Tanie palety krajoweWiększość wysyłanych przesyłek to standardowe paczki, które mieszczą się w standardowych wymiarach i wadze do 30 kg. Są jednak takie, które wymagają specjalnego przygotowania oraz dedykowanego transportu. Pracownicy różnych branż muszę mierzyć się z wysyłką ciężkich i dużych przedmiotów umieszczanych na paletach.

Tanie palety krajowe – jak znaleźć?

Wykorzystanie palet w transporcie gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo towarów oraz możliwości dostosowania samochodu do odbieranej przesyłki. Jak w każdej branży jednym z priorytety jest cena, więc dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę tanich palet. W ten sposób bez problemu można nadać przesyłkę o wadze do 1000 kg o zróżnicowanych wymiarach. Chcąc sprawdzić dokładnie, jaka będzie opłata kurierska, spójrz w cennik palet krajowych na naszej stronie i dokonaj wyceny. Współpracujemy z najlepszymi kurierami w kraju, więc jesteśmy w stanie zaproponować ci bardzo korzystną ofertę cenową za rzetelną usługę. Otrzymasz oferty kilku firm, wśród których tanie palety DHL cennik różnicuje w zależności od opcji dodatkowych. Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla przewozu dużych palet krajowych.

Jak zabezpieczyć przesyłkę na palecie?

Naszym klientom zalecamy dokładne zabezpieczenie przesyłki i trwałe przymocowanie jej do palety, by się nie zsuwała. Zamawiając kuriera, należy pamiętać o tym, by zaznaczyć, że po naszą ciężką paczkę powinien przyjechać samochód z podnośnikiem lub windą. W wycenie tanich palet FedEx cennik pomoże nam znaleźć taką opcję. Doświadczony kurier odbierze przesyłkę i dostarczy ją prosto do nadawcy, dbając o jej bezpieczeństwo. 

Wycena tanich palet

Wycena tanich paletSzukając najlepszej oferty musimy dokładnie zważyć i zmierzyć naszą przesyłkę. Należy pamiętać, że zarówno ciężar, jak i wymiary palety mieszczą się w specyfikacji. Przeciętnie euro-paleta waży 25 kg i ma wysokość 14,4 cm. W ten prosty sposób zobaczysz, jak tanie palety DPD cennik wskaże. 

Wybierając kuriera, postaw na doświadczenie oraz możliwości techniczne przewoźnika. My ze swojej strony gwarantujemy ci usługę tanich palet kurierem, która pozwoli ci bezpiecznie i konkurencyjnie wysyłać towary do odbiorców.

Sprawdź naszą ofertę na wysyłkę palet.

 

Możesz być zainteresowany także: Kurier bez drukowania listuTanie palety do SzwajcariiTanie palety do Włoch