UWAGA: Zmiana naliczania opłaty paliwowej do cen paczek. Zobacz szczegóły ›
Załóż bezpłatne konto

Tanie palety do Szwajcarii

 

Tanie palety do SzwajcariiPopularnym kierunkiem turystycznym, jak i emigracyjnym dla Polaków jest Szwajcaria. To tam też coraz częściej nasze firmy znajdują partnerów biznesowych oraz odbiorców dla swoich towarów. Co za tym idzie, poszukują doświadczonych i sprawdzonych przewoźników, by wysyłać tanie palety do Szwajcarii. 

Jak wysłać tanią paletę do Szwajcarii?

Przesyłki paletowe to duże i ciężkie ładunki, które wymagają specjalnej obsługi. Waga takiej paczki może osiągać nawet 1000 kg, stąd konieczność zabezpieczenia samochodów z windami i podnośnikami do przewozu tego typu ładunków. Tanie palety do Szwajcarii DHL, FedEx, DPD mają w swojej ofercie, uzupełniając ją o różnego rodzaju opcje dodatkowe. Współpracujemy z najlepszymi firmami w kraju i Europie i jesteśmy w stanie zapewnić świetnie przygotowanych kurierów oraz najlepszy sprzęt, by twoja przesyłka dotarła bezpiecznie do odbiorcy. 

Cennik palet do Szwajcarii

Chcąc nadać tanie palety do Szwajcarii, cennik przekieruje cię do generatora, w którym będziesz musiał podać dokładne wymiary i ciężar przesyłki. Pamiętaj, że zarówno waga (25 kg), jak i wysokość (14,4 cm) palety wchodzą w parametry paczki, więc najlepiej będzie dokonać pomiarów już całej paczki. Bardzo ważną rzeczą jest takie spakowanie paczki, by nie zsuwała się ona z palety. To zapewni bezpieczeństwo twojej, ale też i innym przesyłkom. 

Wyślij paletę do Szwajcarii kurierem

Cennik palet do SzwajcariiJeśli chcesz wysłać paletę do Szwajcarii, kurier dołoży wszelkich starań, by szybko i rzetelnie dowieźć ją do odbiorcy. My zaś robimy wszystko, by tak usługa była konkurencyjna, ponieważ dbamy o swoich klientów. Na naszej stronie możesz śledzić przesyłkę i będziesz wiedział, kiedy dotarła ona do odbiorcy. 

Z nami przekonasz się, że wysyłka palet do Szwajcarii może być tania i prosta. To pozwoli ci na spokojne prowadzenie własnego biznesu i poszukiwanie nowych partnerów. Dla naszych stałych klientów przygotowujemy specjalne oferty, ponieważ doskonale wiemy, jak współpracuje się z najlepszymi. 

Wyceń swoją paletę do Szwajcarii.

 

Zobacz także Tanie palety do WłochTani kurier do Szwajcarii, Najtańsze palety krajowe do 1000 kg oraz Tanie palety do Hiszpanii.