UWAGA: Zmiana naliczania opłaty paliwowej do cen paczek. Zobacz szczegóły ›
Załóż bezpłatne konto

Tanie palety do Hiszpanii

Transport palet do HiszpaniiHiszpania kojarzy nam się przede wszystkim z pięknymi plażami, wiecznym słońcem i ciepłem. Ale to również kraj, do którego wyemigrowało wielu Polaków, a coraz więcej naszych firm prowadzi wymianę towarową z przedsiębiorstwami w Hiszpanii. Stąd też rynek przewozów kurierskich rośnie, a zapytania typu, jaka cena palet do Hiszpanii zostanie mi zaproponowana, są bardzo częste.

Jak wysłać palety do Hiszpanii?

Przesyłki paletowe obok dokumentów i paczek do 70 kg to dominujący typ paczek wysyłanych z Polski do Hiszpanii. Warto zauważyć, że na palecie przewozi się duże i ciężkie ładunki, nawet do 1000 kg. Taka paczka wymaga przede wszystkim dobrego zapakowania, zabezpieczenia zawartości oraz całej paczki na palecie w taki sposób, by nie przesuwała się i nie została uszkodzona lub nie zniszczyła innych przesyłek. Wypełnienie prostego formularza na naszej stronie pozwoli ci na proste zamówienie kuriera.

Jak zamówić palety do Hiszpanii?

Tanie palety do HiszpaniiW odpowiednie miejsca w formularzu należy wpisać podstawowe dane dotyczące przesyłki, czyli jej wagę i wielkość. Pamiętajmy, by pobrać je po zapakowaniu ładunku na palecie, gdyż jej wymiary i waga wejdą w parametry całej paczki. Po wpisaniu tych danych oraz kodu pocztowego nadawcy i odbiorcy oraz ewentualnym wyborze opcji dodatkowych pojawi się informacja, ile kosztuje paleta do Hiszpanii. W zależności od wybranego przewoźnika z takich jak na przykład UPS, DPD, DHL, GLS będziemy mieli różne ograniczenia i możliwości. Warto pamiętać, że po paletę przyjedzie kurier specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem. Należy mu w związku z tym przygotować miejsce do podjazdu. Gdy nasza przesyłka rozpocznie daleką drogę do Hiszpanii, będziemy mogli śledzić jej trasę w Internecie lub na urządzeniu mobilnym aż do samego odbioru.

Swoim klientom gwarantujemy dołożenie wszelkich starań, by przesyłka dotarła do odbiorcy w stanie nienaruszonym i oczywiście w jak najkrótszym czasie. Pomimo tych starań zalecamy wykupienie ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia lub zagubienia przesyłki.

Sprawdź ile kosztuje paleta do Hiszpanii.

 

Możesz być zainteresowany także Tani kurier do DaniiNajtańsze palety krajowe do 1000 kg lub Tanie palety do Szwajcarii.