UWAGA: Zmiana naliczania opłaty paliwowej do cen paczek. Zobacz szczegóły ›
Załóż bezpłatne konto

Tani kurier do Szwajcarii

Tani kurier do SzwajcariiPomimo że Szwajcaria nie jest jednym z krajów Unii Europejskiej, to związki handlowe, ekonomiczne i turystyczne z Polską są zauważalne. W Szwajcarii mieszka wielu rodaków, którzy utrzymują z krajem związki rodzinne lub firmowe. To państwo kojarzone z jubilerstwem i bankami to także bardzo popularny kierunek turystycznych wypraw. Te wszystkie rzeczy powodują, że wiele przesyłek kurierskich jest wysyłanych właśnie w te strony.

Jak zamówić kuriera do Szwajcarii?

W porównaniu z konkurencyjnymi metodami wysyłania paczek przesyłki kurierskie są atrakcyjne jeśli chodzi o cenę, warunki dostawy i czas, w jakim realizuje się usługę. Zamówienie kuriera jest czynnością prostą, wymaga jedynie dostępu do Internetu i drukarki. Po wpisaniu w formularzu wymiarów naszej paczki oraz jej wagi, adresów nadawcy i odbiorcy oraz wybraniu opcji dodatkowych zobaczymy ile kosztuje kurier do Szwajcarii. Spośród ofert takich firm jak UPS, DPD, DHL, GLS bez problemu wybierzemy nie tylko tę najbardziej atrakcyjną cenowo, ale również taką, która spełnia nasze oczekiwania jeśli chodzi o termin dostawy czy też wagę lub wymiary przesyłki. 

Jak wysłać paczkę do Szwajcarii?

Jak wysłać paczkę do Szwajcarii?Kurierem można wysłać zarówno dokumenty, małe przesyłki, jak i paczki do 70 kg i palety. Oferta najlepszych firm, z którymi współpracujemy, jest tak skonstruowana, że praktycznie kurierem można wysłać wszystko. Po wypełnieniu formularza i zamówieniu transportu pozostaje nam czekać na kuriera, który odbierze przesyłkę od nas i dostarczy pod wskazany adres w Szwajcarii niezależnie czy wysyłamy przesyłkę do dużego miasta, czy do małej wioski. Oprócz sprawdzenia, jaka cena kuriera do Szwajcarii będzie nas obowiązywać, dobrze jest wybrać dodatkowe ubezpieczenie przesyłki. Niektórzy przewoźnicy obowiązkowo ubezpieczają przesyłki międzynarodowe.

Pamiętajmy o tym, że Szwajcaria nie należy do Unii Europejskiej i służba celna ma prawo skontrolować naszą przesyłkę. Warto wiedzieć, że są towary niedozwolone takie jak narkotyki, alkohol czy broń. Znajomość przepisów celnych jest konieczna, jeśli mamy wątpliwości co do legalności zawartości naszej paczki.

Wyceń swoją paczkę do Szwajcarii.

 

Możesz być zainteresowany także tanimi paczkami do Niemiec lub tanim kurierem do Szwecji.