UWAGA: Zmiana naliczania opłaty paliwowej do cen paczek. Zobacz szczegóły ›
Załóż bezpłatne konto

Tani kurier do Szwecji

Kurier do SzwecjiiBliskość krajów skandynawskich jest zachętą nie tylko do podróżowania w rejony, ale również okazją do emigracji zarobkowej Polaków. Niektóre źródła podają, że już ponad sto tysięcy rodaków na stałe mieszka w samej Szwecji. Coraz więcej towarów eksportujemy również do tego kraju. Warto zwrócić uwagę, że trasa drogowa jest zdecydowanie dłuższa niż przez morze, stąd bardzo duża konkurencyjność przesyłek kurierskich. 

Ile kosztuje kurier do Szwecji?

To, jak zostanie wyceniona Twoja paczka, w dużej mierze zależy od jej wymiarów i wagi oraz wybranych opcji dodatkowych. W momencie, gdy usiądziesz przy komputerze i przejdziesz procedurę, która wskaże, jak wysłać paczkę do Szwecji – czyli wpiszesz jej parametry, określisz adresy nadawcy i odbiorcy oraz wybierzesz opcje dodatkowe, dowiesz się, ile zapłacisz i jak szybko Twoja przesyłka będzie na miejscu. Od wybrania środków transportu, wymiarów i takich wariantów jak przesyłka ekspresowa czy ubezpieczenie zależy, jaka cena kuriera do Szwecji pojawi się u poszczególnych przewoźników. Warto zauważyć, że jest to oferta dużo korzystniejsza niż tradycyjna przesyłka pocztą.

Jak zamówić kuriera do Szwecji?

Przesyłki expresowe zagraniczneSama procedura zamówienia kuriera jest prosta – wyboru pomiędzy poszczególnymi firmami takimi jak UPS, DPD, DHL, GLS dokonujemy w specjalnym formularzu na naszej stronie internetowej. Wtedy też wiemy, ile zapłacimy i jak długo nasz odbiorca będzie czekać na paczkę. Warto zastanowić się nad ubezpieczeniem przesyłki, ponieważ przejeżdża ona setki kilometrów i jej transport jest uzależniony od kilku firm kurierskich. Po wydrukowaniu listu przewozowego pozostaje nam czekać na kuriera, a potem możemy śledzić naszą przesyłkę w Internecie lub na urządzeniu mobilnym. 

Cena kuriera zagranicznegoPrzygotowując paczkę, musimy pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze, nasza przesyłka przejdzie odprawę celną i nie może zawierać towarów zabronionych. Po drugie, mamy bardzo duży wpływ na to, w jakim stanie nasza przesyłka dotrze do odbiorcy. Dobre zapakowanie, oznakowanie, jeśli przesyłamy rzeczy delikatne, oraz doświadczenie kuriera to podstawy, by wszyscy byli zadowoleni z wykonanej usługi.

Wyślij swoją paczkę do Szwecji.

 

Możesz być zainteresowany także tanimi paczkami do Niemiec lub tanim kurierem do Szwajcarii.