Załóż bezpłatne konto

Tanie palety do Włoch

 

Tanie palety do WłochCoraz częściej podróżujemy, coraz intensywniejsze są nasze związki handlowe z partnerami za granicą. Na takie zapotrzebowanie rynku odpowiadają firmy kurierskie, proponując takie przesyłki kurierskie i tanie palety do krajów Europy i całego świata. W naszej ofercie znajdziesz niemalże wszystkie kierunki.

O przesyłce na palecie mówimy, gdy ze względu na wagę i wymiary naszego towaru musimy umieścić go na palecie, która pozwala ustabilizować przesyłkę i bezpiecznie ją transportować na samochód z podnośnikiem lub windą. Taka paczka może ważyć nawet 1000 kg.

Wysyłka tanich palet do Włoch

Jeśli wysyłasz duże i ciężkie ładunki kurierem do Włoch zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy doświadczonym i rzetelnym przewoźnikiem, który współpracuje z wieloma firmami z branży, dlatego gwarantujemy Ci atrakcyjne ceny za najlepszą jakość. Przekonaj się, jak tanie palety do Włoch DHL, FedEx, DPD mają w swojej ofercie.  

Jak wycenić tanią paletę do Włoch?

Jak wycenić tanią paletęNaszym priorytetem jest dostarczenie twojej przesyłki w stanie nienaruszonym do odbiorcy. Przy wysyłkach dużych to zobowiązujące zadanie. Wysyłając tanie palety do Włoch cennik poprosi nas o podanie dokładnych wymiarów i wagi przesyłki. Pamiętajmy, że zarówno waga (około 25 kg.), jak i wysokość (14,4 cm) palety będą wpływać na parametry całej paczki. Dobre zapakowanie towaru i zabezpieczenie go na palecie przed przesuwaniem będzie miało bardzo duży wpływ na to, w jakim stanie nasza przesyłka dotrze do odbiorcy.

Przygotuj paletę na transport do Włoch

Jeśli chcesz wysłać palety do Włoch, kurier przyjedzie po przesyłkę specjalnym samochodem. Pamiętaj, by umożliwić mu opuszczenie podnośnika lub windy. Taki ciężki ładunek musi być też odpowiednio zabezpieczony w samym samochodzie. Będziesz mógł bez problemu śledzić przesyłkę w Internecie lub na urządzeniu mobilnym i będziesz wiedział, kiedy dotarła ona do odbiorcy. 

Wysyłka ciężkich i dużych palet do Włoch nie musi być ani droga ani kłopotliwa. Wybierz doświadczonego przewoźnika i nie martw się, w jakim stanie twój towar dotrze do odbiorcy.

Wyceń swoją paletę do Włoch.

 

Zobacz także Tanie palety do SzwajcariiTani kurier do Chin oraz Najtańsze palety krajowe do 1000 kg