UWAGA: Zakończenie działalności przewozu paczek Firmy Geis w Polsce Zobacz szczegóły ›
Załóż bezpłatne konto

Kurier bez drukowania listu

 

Przesyłka kurierska bez listu przewozowegoWysyłanie przesyłek stało się bardzo proste od momentu, kiedy firmy kurierskie przejęły znaczną część rynku transportowego. Ta rewolucja dokonała się przede wszystkim wraz z rozwojem Internetu, a tym samym z powstaniem firm brokerskich współpracujących z różnymi kurierami. Taka prosta formuła zapewnia jasne i przejrzyste zasady korzystania z usług przewoźników, a tym samym wpływa znacząco na ceny. 

Współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, które mają duże doświadczenie na rynku oraz proponują klientom różnego rodzaju opcje dodatkowe. Tani kurier DHL to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku, która dostosowuje swoją ofertę do potrzeb klienta.

Jak zamówić kuriera?

To bardzo prosta czynność. Wchodzimy na stronę www.szybkikurier.eu i wpisujemy parametry paczki oraz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy przesyłki. Już na tym etapie możemy zaznaczyć opcje dodatkowe takie jak pobranie czy dokumenty zwrotne. Generator zaproponuje nam różnych przewoźników z uwagami dotyczącymi przesyłki i czasu dostarczenia. Po wyborze odpowiedniego kuriera zostaniemy przekierowani na stronę płatności i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymamy list przewozowy, który należy wydrukować. I pozostaje nam tylko czekanie na kuriera, który odbierze przesyłkę. 

Jak nadać przesyłkę bez drukowania listu?

Odręczny list przewozowy w DHLZdarza się, że nie mamy możliwości wydrukowania listu przewozowego. Zalecamy w takiej sytuacji wybór taniego kuriera DHL, który udostępnia możliwość odręcznego wypisania listu lub przywiezienia wydruku przez kuriera. To bardzo dobre rozwiązanie, które rozwiązuje problem braku drukarki lub jej awarii. Odręczny list przewozowy w DHL to bardzo proste rozwiązanie. Istnieje możliwość wypisania listu w obecności kuriera. Lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie możliwość zamówienia kuriera DHL, który przywiezie list już wydrukowany z odpowiednimi kodami i niezbędnymi informacjami. Taka opcja jest wygodniejsza i niweluje ewentualne pomyłki graficzne. 

Zamówienie taniego kuriera DHL jest proste i bezpiecznie. Zostawia nam także wiele ważnych rozwiązań, które sprawdzają się w przypadku problemów technicznych. Możliwość zamówienia kuriera DHL, który przywiezie list jest świetnym udogodnieniem, z którego warto korzystać. 

Przekonaj się sam, jakie to wygodne.

 

 

Zobacz także Poradniki - jak zamawiać kuriera, Czy muszę drukować list przewozowy? oraz Najtańsze palety krajowe do 1000 kg