Załóż bezpłatne konto

Tanie palety na Ukrainę

Flaga UkrainyUkraina to coraz silniejszy partner gospodarczy Polski. Z racji otwarcia na rynki zachodnie w tym kraju rośnie import towarów. Coraz więcej tamtejszych firm korzysta z doświadczeń Polski lat transformacji. Wymiana towarowa między krajami kwitnie, rośnie siec i ilość wysyłanych przesyłek na Ukrainę i liczba firm obsługujących ten kierunek. Na to, jaka cena palet na Ukrainę zostanie zaproponowana przez kuriera, ma wpływ wiele czynników.

Jak zamówić palety na Ukrainę?

Prosty formularz, który należy wypełnić na naszej stronie internetowej, wymaga wpisania podstawowych parametrów paczki takich jak waga i wielkość, kody pocztowe nadawcy i odbiorcy oraz wybrane opcje dodatkowe. Wtedy nasz klient dowie się, ile kosztuje paleta na Ukrainę u różnych przewoźników takich jak na przykład UPS, DPD, DHL, GLS. Jeśli zależy ci na tym, by paczka trafiła do odbiorcy szybko, możesz wybrać przesyłkę ekspresową. To jedna z ważnych opcji dodatkowych. Najbardziej popularną z nich i najczęściej przez nas zalecaną jest ubezpieczenie palety przed uszkodzeniem lub zagubieniem. Przesyłka przechodzi kontrole celną i należy też pamiętać, by nie było w niej towarów zabronionych. Jej pełną listę znajdziesz na stronach urzędów celnych.

Jak wysłać palety na Ukrainę?

Tanie palety na UkrainęPo wypełnieniu formularza i zamówieniu kuriera pozostaje nam czekać na samochód z windą lub podnośnikiem. Pamiętajmy, by dobrze spakować towar i odpowiednio zabezpieczyć ładunek przed przesuwaniem się. To bardzo istotne, jeśli chcemy, by nasza paleta dotarła bezpiecznie, jak również nie uszkodziła innych paczek. Nasz kurier będzie potrzebował również odpowiednio dużo miejsca, by podjechać specjalnym samochodem i zabrać przesyłkę. Od momentu odebrania palety możesz śledzić jaj długą trasę na naszej stronie internetowej i będziesz wiedział kiedy została dostarczona do odbiorcy.

Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki od naszych klientów szybko i bezpiecznie trafiały do odbiorców, dlatego zwracamy szczególną uwagę na formalności celne, ubezpieczenie przesyłki i jej dobre zapakowanie.

Sprawdź ile kosztuje paleta na Ukrainę.

 

Możesz być zainteresowany także Tani kurier na UkrainęNajtańsze palety krajowe do 1000 kg lub Tanie palety do Danii.