Załóż bezpłatne konto

Tani kurier na Ukrainę

Tani kurier na UkrainęUkraina jest jednym z najważniejszych naszych sąsiadów. Dzięki transformacji, którą przechodzi od kilku lat i kierunkowi rozwoju, który wybrała, to doskonałe miejsce do poszukiwania partnerów biznesowych. Dynamiczny rynek ukraiński i coraz większa współpraca między krajami oraz dość duża liczba Polaków mieszkających u wschodnich sąsiadów to powody, dla których mocno rośnie ilość przesyłek tam wysyłanych. Porównując różne opcje i sprawdzając, jaka cena kuriera na Ukrainę będzie konkurować chociażby z usługami pocztowymi, dochodzimy do przekonania, że właśnie kurier najtaniej, najszybciej i najbezpieczniej dostarczy przesyłkę zarówno do dużego miasta, jak i małej wioski.

Jak wysłać paczkę na Ukrainę?

Ukraina nie jest członkiem Unii Europejskiej, stąd musimy pamiętać, że nasza przesyłka przejdzie kontrolę celną. Warto zapoznać się w związku z tym z listą produktów zabronionych w transporcie. Pomożemy ci dokonać wszystkich niezbędnych formalności, by przesyłka dotarła do odbiorcy bez najmniejszych problemów. Swoim klientom zalecamy również ubezpieczenie przesyłki. Ta opcja dodatkowa pomaga w momencie, gdy nasza paczka zaginie lub zostanie uszkodzona. W zależności od wybranej usługi odbiorca będzie czekał na przesyłkę od jednego do kilku dni.

Jak zamówić kuriera na Ukrainę?

Jak wysyłać paczki na UkrainęTę prostą czynność bez problemu można wykonać, nie wychodząc z domu. W formularzu na naszej stronie internetowej wpisujesz wagę i wymiary swojej przesyłki, adres nadawcy i odbiorcy oraz zaznaczasz opcje dodatkowe. W efekcie dowiesz się, ile kosztuje kurier na Ukrainę i jakie warianty poszczególni przewoźnicy są w stanie ci zaproponować. Po wybraniu kuriera i wydrukowaniu listu przewozowego czekamy już tylko na kierowcę, który odbierze przesyłkę i wyśle ją w trasę prosto do odbiorcy. My zaś na urządzeniu mobilnym lub w Internecie możemy śledzić jej drogę.

Przewoźnicy tacy jak UPS, DPD, DHL, GLS dbają przede wszystkim o to, by nasza paczka dotarła do odbiorcy po pierwsze szybko, po drugie w nienaruszonym stanie.

Wyślij swoją paczkę na Ukrainę.

 

Możesz być zainteresowany także Tanie palety na Ukrainę lub Tani kurier do Danii