UWAGA: Zmiana naliczania opłaty paliwowej do cen paczek. Zobacz szczegóły ›
Załóż bezpłatne konto

Tani kurier do Hiszpanii

Flaga HiszpaniiPolacy coraz częściej wyjeżdżają na wakacje do ciepłych krajów. Jednym z ulubionych kierunków jest Hiszpania z pięknymi plażami, czystymi wodami i mnóstwem atrakcji. To także kraj, do którego emigruje coraz więcej Polaków, a rodzime firmy coraz chętniej współpracują w tymi z Półwyspu Iberyjskiego. Te związki turystyczne, rodzinne oraz gospodarcze powodują, że w szybkim tempie rośnie ilość wysyłanych do Hiszpanii przesyłek.

Jak zamówić kuriera do Hiszpanii?

Oprócz dokumentów, paczek i palet do Hiszpanii możemy wysłać nawet swój wakacyjny bagaż. Jest to tańsza opcja niż dopłata do bagażu w tanich liniach lotniczych. Zanim sprawdzimy, jaka cena kuriera do Hiszpanii będzie u naszego przewoźnika, dokładnie zmierzmy i zważmy naszą przesyłkę. Od tego właśnie oraz od wyboru opcji dodatkowych zależy, ile zapłacimy i jak długo nasz odbiorca będzie czekać na przesyłkę. Po wypełnieniu formularza i sprawdzeniu ofert poszczególnych przewoźników takich jak UPS, DPD, DHL, GLS możemy wybrać kuriera i czekać na odbiór paczki.

Jak wysłać paczkę do Hiszpanii?

Kurier do HiszpaniiNa informację, ile kosztuje kurier do Hiszpanii, oprócz parametrów przesyłki ma wpływ wybór opcji dodatkowych. Wszystkim klientom zalecamy ubezpieczenie paczki od zagubienia lub zniszczenia. Jeśli natomiast chcecie, by dotarła ona w tempie ekspresowym, można się zdecydować na przesyłkę lotniczą. Warto pamiętać, że kurier, odbierając od nas paczkę, przejmuje za nią odpowiedzialność, by w stanie nienaruszonym dotarła do odbiorcy, jednak sposób zapakowania przesyłki przez nas jest również bardzo istotny. Koniecznie trzeba sprawdzić, jakich rzeczy nie wolno wysyłać w przesyłkach międzynarodowych, bo mimo iż Hiszpania jest w Unii Europejskiej, przepisy celne też obowiązują.

Wysyłanie dokumentów, paczek czy dużych przesyłek do Hiszpanii jest łatwe. Kurier odbierze przesyłkę od nas i poprzez sieć pośredników dostarczy do odbiorcy, dokładając wszelkich starań, by szybko i bezpiecznie dotarła. Na naszej stronie można śledzić jej drogę kuriera aż do celu.

Wyślij swoją paczkę do Hiszpanii.

 

Możesz być zainteresowany także Tanie palety do HiszpaniiJak to działa oraz Tani kurier do Danii.