UWAGA: Ważne zmiany w GEIS. Firma kurierska wprowadziła opłatę za niezaznaczenie opcji przesyłki niestandardowej. Więcej informacji tutaj ›
Załóż bezpłatne konto

Cenniki kuriera DHL

 

Ceny kuriera DHLTani kurier DHL  to sprawdzona i rozpoznawalna marka na całym świecie. Ze względu na szereg centrów przeładunkowych oraz logistycznych i rozbudowaną sieć drogową oraz lotniczą sprawnie dostarcza palety zagraniczne, krajowe oraz różnego rodzaju przesyłki w każdy zakątek Europy, Ameryki, Azji czy Afryki. Dlatego właśnie DHL chętnie jest wybierany przez klientów indywidualnych oraz biznesowych – szczególnie z rynku e-commerce. Rozwiązaniem, by konkurencyjnie i szybko wysyłać dokumenty, małe paczki lub też palety jest  tani kurier. Zagranica oraz Polska to szeroki zakres obsługiwany przez DHL, a pakiet usług dodatkowych takich jak na przykład ubezpieczenie, pobranie czy też informacje przed doręczeniem nie tylko podnoszą komfort nadawcy i odbiorcy, ale wpisują się w oczekiwania klientów oraz wymagania rynku.

 

 

Sprawdź cennik DHL

Tanie palety DHLZarówno dla klientów indywidualnych, jaki biznesowych przy wyborze kuriera ważna jest cena usługi. Tanie palety krajowe i zagraniczne oraz przesyłki wycenę mają oczywiście uzależnioną od bardzo wielu aspektów, z których najważniejsze  to wymiary i waga przesyłki oraz miejsce przeznaczenia. Cennik DHL  jest wyjątkowo przyjazny zarówno przy nadawaniu małych paczek, jak i palet export. A szereg bezpłatnych opcji takich jak ubezpieczenie przesyłki do kwoty 6500 złotych, doręczenie i przekierowanie pozwala na dostosowanie usługi do swoich potrzeb. Poza tym możemy również zdecydować się na opcje dodatkowo płatne takie jak na przykład odbiór przez kuriera DHL Parcel, zwrot i pobranie należność, czyli COD oraz informację przed doręczeniem – PDI. Takie parametry pozwalają nam dopasować wysyłkę do własnych potrzeb zarówno wtedy, kiedy wysyłamy jednorazowo, jak i wtedy, gdy przesyłki czy palety kurierskie stanowią podstawę prowadzonego przez nas biznesu. Warto również pamiętać, że bezpłatnie możemy za pomocą specjalnego formularza śledzić drogę paczki czy palety do odbiorcy, jak również w ten sposób zostaniemy poinformowani, że została odebrana. Na cenę usług DHL ma wpływ oczywiście sam transport, jak i opcje dodatkowe, które wynikają z różnych opłat, a także wymagania nadawcy lub odbiorcy przesyłki.

 

Szukasz taniego kuriera? Przejdź do cennika DHL

 

Zobacz również:

Jak zamówić kuriera DHL online?

Jak bezpiecznie zapakować przesyłkę DHL?

Kurier DHL


Opakowania dobrej jakości - kartony