Załóż bezpłatne konto

Czas dostawy kuriera UPS

 

Czas doręczenia paczek kurierem UPSKurier UPS to znana marka, która jest gwarancją rzetelnych i terminowych dostaw dokumentów, paczek, palet na całym świecie. To jedna z najchętniej wybieranych marek przez klientów indywidualnych oraz firmy szczególnie z branży e-commerce. Kurierzy UPS przykładają ogromną wagę do tego, by przesyłki docierały do klientów, w jak najkrótszym czasie, mając na uwadze, że obecnie jest on towarem najbardziej deficytowym. Z drugiej strony nowoczesne narzędzia, rozbudowa flota transportowa oraz szereg centrów logistycznych sprawiają, że kurier UPS może dostarczać mniejsze i większe przesyłki w jak najkrótszym czasie ze specjalnym zwróceniem uwagi na jakość usługi. Warto pamiętać, że na ten drugi aspekt sami mamy wpływ. Odpowiednie zapakowanie paczki UPS zapewnia jej bezpieczeństwo, ale zanim to zrobimy, sprawdźmy, że jej zawartość nie znajduje się na liście towarów zabronionych w transporcie. 

Standardowo kurier UPS krajowe paczki dostarcza w ciągu jednego dnia roboczego. Zagraniczne przesyłki do krajów najbliżej położonych i tych najpopularniejszych są doręczane w przedziale 24 do 48 godzin. Zakłada się również, że paczki UPS do najdalej położonych krajów mogą być transportowane w standardowym czasie od 72 do 96 godzin. Ci klienci, którym zależy na czasie mogą wybierać dodatkowo płatne opcje ekspresowe oraz na przykład doręczenia w dni wolne czy też w konkretnych godzinach.

 

Zamów kuriera UPS online bez wychodzenia z domu

UPS - do 30 kg 60x50x50 (bez pobrania) od 41,82 zł brutto

Jeśli masz przesyłkę o innych parametrach lub chcesz wysłać paczkę za pobraniem,
zapraszamy do skorzystania z kalkulatora wyceny przesyłki.

 

Przewidywany czas doręczenia przesyłki oraz jej cena są przedstawiane w momencie składania zamówienia w intuicyjnym formularzu, w którym wpisujemy parametry paczki, dane adresowe i wybieramy opcje dodatkowe. Dzięki temu możemy zaplanować usługi oraz sprawnie nimi zarządzać. W tym celu warto również skorzystać z opcji śledzenia przesyłki UPS w dedykowanym panelu. W ten sposób dowiemy się również, że adresat paczkę odebrał. 

 

Zamów kuriera online do swojej paczki.

 

Zobacz inne artykuły o kurierze UPS: