Załóż bezpłatne konto

Kurier UPS

 

Tanie usługi kuriera UPSNowoczesny kurier UPS jest chętnie wybierany przez klientów indywidualnych i przez mniejsze oraz większe firmy. Kurier UPS przede wszystkim gwarantuje doskonałe ceny oraz szybkie i rzetelne dostawy na terenie 220 krajów na całym świecie. To właśnie fracht i obsługa rynku międzynarodowego stanowią podstawę działalności marki, a charakterystyczne logo firmy kurierskiej UPS staje się synonimem najwyższej jakości usług, które wykorzystują najnowsze technologie w zakresie nadawania, zarządzania i odbierania dokumentów, małych paczek czy też palet. Amerykańska firma obsługuje klientów w całym świecie i odnotowuje stały wzrost zarówno w zakresie ilości przewożonych przesyłek, jak i w wartości zleceń transportowych.

 

Zamów kuriera UPS online bez wychodzenia z domu

UPS - do 30 kg 60x50x50 (bez pobrania) od 41,82 zł brutto

Jeśli masz przesyłkę o innych parametrach lub chcesz wysłać paczkę za pobraniem,
zapraszamy do skorzystania z kalkulatora wyceny przesyłki.

 

Kurier UPS swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim rozbudowanej flocie, w skład której wchodzą samochody dostawcze, ciężarowe i motocykle oraz samoloty. Dlatego właśnie kurierzy są w stanie dotrzeć do niemalże każdego klienta na świecie, a rozbudowany pakiet usług pozwala dobrać najlepszą usługę dla różnych nadawców. Od samego początku działalności kuriera UPS aż do dziś nadrzędną ideą staje się przede wszystkim kultura osobista pracowników, niezawodność oraz najlepsze ceny.

Tani kurier UPS stawia na nowoczesność

Jeden z najlepszych na rynku przewoźników szczególną uwagę zwraca na wprowadzenia nowinek technologicznych, które ułatwiają proces zamawiania i zarządzania transportem. Dzięki temu nie wychodząc z domu, możemy zamówić kuriera UPS, wpisując w odpowiednie miejsca formularza parametry paczki oraz dane adresowe i zaznaczając wybrane opcje. Poza tym drogę przesyłki do odbiorcy możemy śledzić w intuicyjny panelu, który również wskaże godzinę jej dostarczenia. Kurier UPS na podstawie naszych wskazań wyceni usługę oraz określi przewidywany czas doręczenia. Dzięki temu szczególnie sklepy internetowe mogą szybko i skutecznie wysyłać towary do swoich klientów. Warto przy tym oczywiście zadbać o to, by nie znalazły się w paczce rzeczy niedozwolone w transporcie oraz o odpowiednie zapakowanie. To w dużej mierze właśnie to gwarantuje szybkie i bezpieczne doręczenia. 


Sprawdź naszą ofertę tanich przesyłek kurierem UPS.

 

Zobacz inne artykuły o kurierze UPS: