Załóż bezpłatne konto

Jak zamówić kuriera UPS?

 

Zamów kuriera UPS online na Szybkikurier.euWielu klientów indywidualnych, firm – szczególnie z branży e-commerce wybiera kuriera UPS jako przewoźnika, który jest w stanie zagwarantować szybkie, rzetelne oraz dopasowane do potrzeb dostawy kopert z dokumentami, paczek oraz palet w niemalże każdy rejon świata. Doskonale przygotowana baza logistyczno-transportowa, nowoczesne rozwiązania i przede wszystkim kontakt z klientami sprawiają, że kurier UPS jest stale liderem w transporcie. 

Kurier UPS to usługi dopasowane do potrzeb współczesnych klientów. Zarówno możliwość wyboru spośród szeregu opcji dodatkowych, jak i przyjazny interfejs oraz intuicyjny moduł śledzenia przesyłek sprawiają, że nawet okazjonalni klienci są w stanie bez problemu nadać każdą paczkę bez wychodzenia z domu. Żeby zamówić kuriera UPS, potrzebujemy komputera z dostępem do Internetu lub innego urządzenia mobilnego. W dedykowanym formularzu wpisujemy podstawowe dane adresowe oraz parametry – czyli wagę i wymiary przesyłki i dokonujemy wyboru tych opcji dodatkowych, które nas najbardziej interesują. Na podstawie tych wytycznych otrzymamy wycenę usługi UPS oraz informację o przybliżonym czasie doręczenia do odbiorcy. Po dokonaniu opłaty oraz wydrukowaniu listu przewozowego wystarczy czekać na kuriera UPS, który odbierze paczkę i zawiedzie do odbiorcy, a całą drogę będziemy mogli śledzić w dedykowanym panelu. Tam również znajdziemy informację, że adresat przesyłkę odebrał. To niezwykle ważne dla sklepów internetowych, którym szczególnie zależy na terminowych dostawach. Warto pamiętać, że gdy zależy nam na czasie, zawsze możemy wybrać usługę ekspresową UPS

Zamów kuriera UPS online bez wychodzenia z domu

UPS - do 30 kg 60x50x50 (bez pobrania) od 41,82 zł brutto

Jeśli masz przesyłkę o innych parametrach lub chcesz wysłać paczkę za pobraniem,
zapraszamy do skorzystania z kalkulatora wyceny przesyłki.

Kurier UPS dokłada wszelkich starań, by przesyłki docierały do klientów w stanie nienaruszonym, ale warto pamiętać, że to nadawca jest odpowiedzialny za to, by odpowiednio zapakować paczkę oraz by nie znalazły się w niej rzeczy zabronione w transporcie. Listę towarów niedozwolonych znajdziemy na stronie internetowej i wynika ona bezpośrednio z przepisów międzynarodowych oraz restrykcji wprowadzanych w konkretnych krajach. Wysyłanie towarów zakazanych jest niezgodne z prawem i naraża na niebezpieczeństwo kuriera UPS oraz inne przesyłki. Poza tym warto dołożyć wszelkich starań, by odpowiednio zapakować przesyłkę. Im delikatniejszy towar wysyłamy, tym bardziej powinniśmy go zabezpieczyć. To gwarantuje, że paczka zostanie doręczona przez kuriera UPS bez uszczerbku. Żeby dobrze zapakować przesyłkę, potrzebujemy dostosowanego do wielkości oraz wagi opakowania oraz dedykowanych wypełniaczy, które sprawią, że zawartość będzie unieruchomiona.

 

Zamów taniego kuriera online na Szybkikurier.eu

 

Zobacz inne artykuły o kurierze UPS: