Załóż bezpłatne konto

Cennik kuriera UPS

 

Wycena przesyłek kurierem UPSWiele osób wybiera usługi kuriera UPS ze względu na najwyższy standard oraz atrakcyjne ceny. Szereg opcji dodatkowych pozwala zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom dopasować konkretne oferty do swoich potrzeb. Poza tym tani kurier UPS przykłada szczególną uwagę do tego, by przewozić przesyłki w jak najkrótszym czasie oraz jak z należytą starannością. Wiele oczywiście w tym aspekcie będzie zależało od tego, jak dokładnie pakujemy paczkę, korzystając z instrukcji kuriera UPS. W kartonie oczywiście nie mogą się znaleźć rzeczy zabronione w transporcie na mocy międzynarodowych przepisów lub też ograniczeń nakładanych przez konkretnych przewoźników. Dzięki temu mamy pewność, że nasza przesyłka nie zagraża ani kurierowi, ani innym ładunkom. 

Cennik UPS jest niezwykle atrakcyjny dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Szczególnie często z usług sprawdzonego przewoźnika korzystają sklepy internetowe oraz serwisy aukcyjne. Przystępne oferty oraz możliwość dopasowania usługi do swoich możliwości sprawiają, że bez problemu można wybrać interesującą opcję do siebie.

Wyceny UPS dokonujemy w momencie składania zamówienia. W specjalnym formularzu online wpisujemy parametry przesyłki takie jak waga, wielkości oraz dane adresowe. Dodatkowo mamy możliwość wybrania opcji, które odpowiadają na nasze potrzeby. Wśród tych najpopularniejszych jest na przykład pobranie czy ubezpieczenie. Oczywiście wpłyną one na cenę paczki UPS. Spośród różnych propozycji możemy wybrać tę najbardziej atrakcyjną, płacimy i czekamy aż kurier odbierze przesyłkę. Jej drogę możemy śledzić w dedykowanym module na stronie internetowej. Ta opcja jest bezpłatna oraz dostępna na różnych urządzeniach mobilnych i na komputerach. Przy zamawianiu kuriera UPS dowiemy się również, jaki jest przewidywany termin doręczenia przesyłki. Jeśli zależy nam na czasie, możemy wybrać usługę ekspresową. Będzie ona oczywiście nas więcej kosztować. 

Choć cennik UPS uwzględnia wiele różnych parametrów, to bez problemu znajdziemy dokładnie taką opcję, jakiej szukamy. Szybkie, tanie oraz rzetelne usługi to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wysyłają okazjonalnie, jak i tych, którzy na tego typu usługach zbudowali swój biznes.

 

Cennik UPS

Rodzaj przesyłki

Cena* (PLN)

Waga od

Waga do

Przesyłka UPS

30

0.01 kg

30 kg

Przesyłka UPS

38,90

30.01 kg

32 kg

Przesyłka UPS

52

32.01 kg

50 kg

Przesyłka UPS

61

50.01 kg

60 kg

Przesyłka UPS

74

60.01 kg

70 kg

*Ceny netto zawierające opłatę paliwową

 

Usługi dodatkowe UPS:

Przesyłka niestandardowa – 50 zł netto

Dopłata do Dużej Paczki – 150 zł netto

Pobranie – 6 zł za każdy rozpoczęty 1000

Ubezpieczenie do 323 złotych – gratis

Ubezpieczenie do 50.000 złotych – 2 zł netto

Ubezpieczenie do 100.000 złotych – 0,1 % od wartości ubezpieczenia

Ubezpieczenie do 200.000 złotych – 0,2 % od wartości ubezpieczenia

Dokumenty zwrotne – 11 zł netto

Doręczenie na adres prywatny – 2 zł netto

Nadanie z adresu prywatnego – 2 zł netto

 

Zamów kuriera UPS online bez wychodzenia z domu

UPS - do 30 kg 60x50x50 (bez pobrania) od 41,82 zł brutto

Jeśli masz przesyłkę o innych parametrach lub chcesz wysłać paczkę za pobraniem,
zapraszamy do skorzystania z kalkulatora wyceny przesyłki.

 

Przy większej ilości przesyłek oraz stałych nadaniach można liczyć na rabaty i promocje - zapraszamy do kontaktu

Sprawdź ofertę na przesyłki tanim kurierem UPS - indywidualna wycena przesyłki

 

Zobacz inne artykuły o kurierze UPS: