Załóż bezpłatne konto

Najtańsze wysyłki

 

Jak znaleźć najtańszego kuriera?Dla Polaków jednym z ważniejszych kryteriów przy robieniu zakupów czy też wybieraniu usług jest cena. Z racji tego, że proporcjonalnie dużo mniej zarabiamy niż nasi zachodni sąsiedzi, szczególną uwagę przykładamy do szukania atrakcyjnych ofert. Dlatego też często korzystamy ze sklepów internetowych oraz serwisów aukcyjnych, a tym samym z ofert firm kurierskich. 

Jak znaleźć najtańszego kuriera?

Wybierając firmę kurierską, chcemy, by cała procedura wysyłki paczki była jak najmniej skomplikowana oraz oczywiście, by usługa była jak najtańsza. W dobie Internetu wystarczy nam komputer bądź urządzenie mobilne i w kilka chwil jesteśmy w stanie wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę. Wpisując parametry przesyłki – czyli jej wielkość i wagę - w odpowiednie miejsca w formularzu na stronie szybkukurier.eu, otrzymujemy oferty poszczególnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy wraz z cenami i prognozowanym terminem realizacji zlecenia. Wybór najatrakcyjniejszej uzupełniamy danymi adresowymi, płacimy za usługę on-line, drukujemy list przewozowy i czekamy na kuriera.

Porównanie ofert firm kurierskich

Porównaj oferty firm kurierskichDzięki naszemu serwisowi klienci mają możliwość porównania wielu ofert i wybrania idealnej dla siebie. Współpracujemy z najlepszymi kurierami i dlatego mamy możliwość wynegocjowania jak najlepszych warunków cenowych i logistycznych. W ten sposób w prosty sposób można wybrać idealną firmę kurierską dla siebie. Dzięki pośrednictwu brokerów kurierskich można zredukować koszty wysyłki przesyłki nawet o 70% w porównaniu z cenami oferowanymi przez te same firmy na ich własnych stronach. Poza tym warto, jeśli priorytetem jest cena, przyjrzeć się dokładnie ofercie i nie wybierać opcji dodatkowych. Coraz więcej firm również umożliwia samodzielny dowóz lub odbiór paczki w wyznaczonych miejscach. 

Nasi doradcy służą pomocą w wyborze jak najlepszej oferty cenowej, a stałym klientom proponują podpisanie umowy. Wtedy można liczyć na dodatkowe bonusy z naszej strony.

 

Wypełnij formularz i znajdź najlepszą ofertę

 

Możesz być zainteresowany także:

Co zrobić, gdy przesyłka zostanie uszkodzona?

Co daje ubezpieczenie przesyłki?

Ile czasu trwa doręczenie przesyłek międzynarodowych?