Załóż bezpłatne konto

Szybkie przesyłki kurierskie

 

Szybkie przesyłki kurieremProwadzisz sklep internetowy? Sprzedałeś coś na serwisie aukcyjnym? Wysyłasz dużo przesyłek biznesowych? A może tylko chcesz wysłać paczkę do rodziny? Ilość takich i jeszcze innych przesyłek z roku na rok rośnie, bo opłaca się nawet wysyłać bagaże na urlop szczególnie, jeśli podróżujemy samolotem lub pociągiem. Opcji wysyłki też jest całkiem dużo. Warto jednak wybrać tę, która jest najszybsza i najpewniejsza.

Jak wysłać przesyłkę?

Metod na dostarczanie przesyłek w wybrane miejsce kraju i świata jest całkiem dużo. Najpopularniejsze z nich to usługi poczty, paczkomaty, przesyłki konduktorskie i kurierzy. I choć moglibyśmy powiedzieć, że każda z tych dróg ma plusy i minusy, to jednak biorąc pod uwagę relację szybkości wykonania usługi i jej cenę, zdecydowanie prym wiodą firmy kurierskie. Już samo zamówienie kuriera nie wymaga wychodzenia z domu. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu lub urządzenie mobilne, by wpisać podstawowe parametry paczki, a tym samym otrzymać dostęp do ofert różnych kurierów, z którymi współpracujemy. Kliknięciem wybieramy najatrakcyjniejszą, uzupełniamy dane, płacimy za usługę i czekamy na kuriera, który odbierze od nas przesyłkę. Ten komfort jest bardzo ważny. Przewoźnik odbierze od nas paczkę we wskazanym czasie.

Jak długo odbiorca będzie czekał na paczkę?

Czas oczekiwania na przesyłkę kurieremCzas oczekiwania w dużej mierze jest uzależniony od odległości, jaką paczka musi pokonać oraz od wybranej przez nas oferty. Jeśli zależy nam na czasie, szybki kurier dostarczy przesyłkę ekspresowo lub też w dni wolne od pracy. Można również wskazać konkretne godziny doręczenia przesyłki. Są to oczywiście opcje dodatkowo płatne, ale warto z nich korzystać. Pamiętajmy, że kurier przyniesie przesyłkę pod wskazany przez nas adres, więc odbiorca nie będzie musiał również nigdzie się po nią fatygować. Szybkikurier.eu to najlepsze firmy kurierskie w jednym miejscu, to atrakcyjne oferty i przede wszystkim szybkość i rzetelność wykonywanych usług. Dzięki współpracy z liderami w branży możemy naszym klientom proponować doskonałe możliwości. 

Wypełnij formularz i sprawdź termin dostawy swojej paczki

 

Możesz być zainteresowany także:

Co zrobić, gdy przesyłka zostanie uszkodzona?

Co daje ubezpieczenie przesyłki?

Ile czasu trwa doręczenie przesyłek międzynarodowych?

Jak szybko zamówić kuriera do domu