Załóż bezpłatne konto

Ceny kuriera DPD

 

Kurier DPD CennikWysyłka przesyłek DPD oparta jest na wypełnieniu odpowiedniego formularza wyceny przesyłki. To tutaj wpisujemy najważniejsze parametry paczki takie jak waga, wymiary dane adresowe oraz wybieramy konkretne opcje takie jak na przykład przesyłka sortowana, ubezpieczenie czy pobranie lub usługę ekspresową. Od tych elementów zależy, ile zapłacimy za kuriera DPD. Warto w taki sposób dostosować parametry zamówienia, aby spełniały nasze oczekiwanie, ale musimy mieć świadomość, że niektóre z nich jak na przykład przesyłki ekspresowe w znaczący sposób podnoszą wycenę. To opcja dla tych, którym zależy na czasie.

Ile kosztuje kurier DPD?

Cennik DPD jest bardzo atrakcyjny, przejrzysty i oczywiście uzależniony od wspomnianych wyżej parametrów. Najtańsza przesyłka do 0,5 kilograma bez dodatkowych opcji płatnych to jedyne 13,75 zł. Za odbiór przesyłki w punkcie DPD Pickup nie zapłacimy dodatkowo, a jest to wygodna opcja, ponieważ pozwala nam na przyjazd do wskazanego miejsca, kiedy mamy czas bez stresu i oczekiwania na kuriera. Poza tym warto zwrócić uwagę na ubezpieczenie przesyłki. W standardzie kurier DPD obejmuje polisą paczki do wartości 1000 zł. Powyżej tej deklarowanej wartości za ochronę ubezpieczeniową trzeba zapłacić. To wydatek kilku złotych, ale również zapewnienie, że w przypadku uszkodzenia przesyłki jej wartość zostanie nam zwrócona na podstawie złożonej reklamacji.

Co wpływa na cenę przesyłki DPD?

SzybkiKurier.eu w swojej ofercie nie obsługuje przesyłek usług terminowych to znaczy dostaw realizowanych do 9:30, 12:00 oraz w sobotę. Przy pomocy intuicyjnego formularza można w prosty sposób wycenić paczkę DPD oraz wybrać opcje dodatkowe. I tak na przykład za paczkę o parametrach 0.3kg, 20x20x20cm zapłacimy jedyne 16,91 zł brutto.

Jeśli wysyłasz paczki częściej, skontaktuj się z nami a zaproponujemy indywidualne warunki współpracy.

 

Darmowe ubezpieczenie 1000 zł

DPD - 30 kg 60x60x60 (bez pobrania) od 64,21 zł brutto

Jeśli masz przesyłkę o innych parametrach lub chcesz wysłać paczkę za pobraniem, 

zapraszamy do skorzystania z kalkulatora wyceny przesyłki.

 

Możesz być zainteresowany również: