Załóż bezpłatne konto

Kurier DPD

 

Kurier DPD - LogoWybór odpowiedniego kuriera dla wielu osób jest rzeczą priorytetową. Szczególnie gdy prowadzimy firmę i wysyłamy dużo przesyłek, to taka współpraca zapewnia szybkie, bezpieczne i tanie doręczenia. Na pytanie, który kurier najlepszy, coraz częściej pada odpowiedź, że najczęściej wybieraną firmą jest DPD. Oddział polski jest częścią międzynarodowej grupy o rozwiniętej sieci połączeń, dużej ilości punktów oraz doświadczeniu, które pozwala na ciągły rozwój. Tani kurier DPD to gwarancja szybkiej dostawy na terenie Polski, jak i Europy niezależnie od tego, czy wysyłamy małe czy duże paczki, dokumenty, czy też palety.

Jak DPD dostarcza paczki?

Dzięki współpracy z pięcioma tysiącami kurierów DPD jest w stanie szybko dostarczać przesyłki. Co więcej, doświadczenie w transporcie oraz obserwacja zmian technologicznych i przyzwyczajeń klientów sprawiają, że nowoczesne rozwiązania wdrażane przez firmę doskonale się sprawdzają. Atrakcyjny jest również cennik DPD, który pozwala klientom na wybór ciekawych opcji dodatkowych tam, by jak najlepiej spersonalizować opcje dostawy. To, jak szybko kurier dostarczy przesyłkę, w dużej mierze jest zależne od wyboru konkretnych usług dodatkowych oraz na przykład korzystania z ciekawego rozwiązania, jakim jest DPD Pickup. Czym jest DPD Pickup? To opcja nadawania i odbierania przesyłek w wybranych punktach, dzięki czemu dostosowujemy je do swojego czasu, a nie od przyjazdu taniego kuriera. DPD takim rozwiązaniem stawia również na ochronę środowiska i troskę o płynność ruchu drogowego szczególnie w większych miastach. To jedna z priorytetowych osi innowacji wprowadzonych przez przewoźnika.

Tani Kurier DPD

Oferta kuriera DPD jest w dużym stopniu dostosowana do potrzeb klientów. Formularz na stronie internetowej krok po kroku prowadzi do tego, jak zamówić kuriera, wybrać opcje dodatkowe, a następnie śledzić przesyłkę DPD w internecie lub znaleźć przebieg paczki na urządzeniu mobilnym. Poza tym dużą uwagę przywiązuje się do tego, jak zapakować paczkę DPD, by dotarła ona do odbiorcy nieuszkodzona. W tej materii bardzo duża odpowiedzialność ciąży również na nadawcy paczki. Dzięki dokładnym instrukcjom bez problemu można zapakować każdą przesyłkę i szybko ją nadać.

Znajomość polskiego rynku i umiejętności dostosowania działalności firmy kurierskiej do jego specyfiki to podstawa sukcesu DPD. To logistyczna sieć punktów, których na terenie kraju jest 1900, a klienci mogą liczyć na takie dopasowanie usług do swoich potrzeb, że jeszcze nigdy korzystanie z Kuriera DPD nie było tak proste.

Tani kurier DPD to szereg opcji oraz oraz atrakcyjne ceny przesyłek krajowych i międzynarodowych. To również duża sieć kurierów i punktów dystrybucji. DPD kurier ubezpiecza w standardzie przesyłki o wartości do 1000 zł i dopasowuje takie opcje jak pobranie, zwroty czy też płatność kartą oraz godziny doręczeń do potrzeb klientów. Dodatkowo w ciągu tygodnia każdą paczkę można odebrać z dogodnego punktu. Przekierowania w ramach usługi DPD Pickup można dokonać w każdym momencie, co jest szczególnie wygodne, gdy nie możemy czekać na kuriera lub nie jesteśmy w stanie określić, kiedy będziemy dostępni. Punkt DPD Pickup to również doskonały pomysł dla właścicieli sklepów internetowych.

Chcesz skorzystać z usług kuriera DPD? Sprawdź naszą ofertę.

 

Darmowe ubezpieczenie 1000 zł

DPD - 30 kg 60x60x60 (bez pobrania) od 64,21 zł brutto

Jeśli masz przesyłkę o innych parametrach lub chcesz wysłać paczkę za pobraniem, 

zapraszamy do skorzystania z kalkulatora wyceny przesyłki.

 

 

Zobacz inne artykuły na temat kuriera DPD:

 

Aktualną listę Oddziałów DPD Polska można znaleźć na stronie internetowej DPD: https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/O-DPD/Kontakt-i-Oddzialy/Oddzialy