Załóż bezpłatne konto

Jak zamówić kuriera DPD

Zamów kuriera DPD onlineKorzystanie z usług taniego kuriera DPD nie wymaga wielu czynności. Dzięki formularzom online na SzybkiKurier.eu szybko i sprawnie można wysłać paczkę, sprawdzić gdzie jest nasza przesyłka oraz znaleźć kontakt do biura obsługi DPD. Z tego systemu korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy szczególnie z branży e-commerce. Nowoczesne rozwiązania, dostęp do internetu, sieć kurierów DPD oraz punkty odbioru przesyłek DPD Pickup sprawiają, że zamówienie usługi nigdy nie było tak proste.

Jak zamówić kuriera?

Żeby zamówić kuriera, wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do internetu oraz drukarka. W formularzu wyceny przesyłki wpisujemy parametry paczki takie jak jej wielkość oraz waga oraz wybieramy opcje dodatkowe. Warto zwrócić uwagę na określenie, czy przesyłka ma regularny kształt czyli jest sortowalna oraz zdecydować się na ubezpieczenie. Poza tym możemy wysłać paczkę za pobraniem oraz jej awizację czy dokumenty zwrotne. Na podstawie tych danych oraz określenia miejsca nadania i odbioru zostaną pokazane oferty różnych firm kurierskich. Po wyborze konkretnej dokonujemy opłaty i drukujemy list przewozowy. Jeśli korzystamy z kuriera DPD, możemy również odebrać paczkę w dedykowanych punktach DPD Pickup, co znacznie ułatwia zarządzanie czasem.

Zamówienie kuriera, na co zwrócić uwagę?

Zamawianie kuriera DPD na SzybkiKurier.eu jest intuicyjne i proste. Taka procedura nie wymaga podpisywania żadnej umowy i także firmy nie muszą deklarować konkretnej ilości wysyłanych paczek. To idealna oferta dla sklepów internetowych, które wysyłają dużo i potrzebują narzędzi wspomagających pracę, ale z drugiej strony nie chcą się wiązać z jednym kurierem i cenią niezależność. SzybkiKurier.eu gwarantuje doskonałą jakość obsługi i konkurencyjny cennik DPD. Poza tym broker daje nam różne możliwości finansowania usługi – możemy za nią płacić od razu lub też skorzystać ze skarbonki. Ta druga opcja jest bardzo prosta i wygodna. Kurier bez umowy szybko i bezpiecznie dowiezie przesyłki niezależnie od tego, jak dużo ich nadajesz. Im większa jest ich ilość, tym lepszą ofertę możemy uzyskać. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się z nami.

Przekonaj się jak intuicyjne i proste jest zamawianie kuriera na SzybkiKurier.eu.

 

Darmowe ubezpieczenie 1000 zł

DPD - 30 kg 60x60x60 (bez pobrania) od 64,21 zł brutto

Jeśli masz przesyłkę o innych parametrach lub chcesz wysłać paczkę za pobraniem, 

zapraszamy do skorzystania z kalkulatora wyceny przesyłki.

 

Możesz być zainteresowany również: