Załóż bezpłatne konto

Opcje dodatkowe kuriera DPD

 

Opcje dodatkowe przesyłek DPDStandardowa wysyłka paczki DPD gwarantuje dostarczenie jej do odbiorcy w przeciągu jednego dnia, ubezpieczenie do wartości 1000 zł oraz dwie próby doręczenia przesyłki oraz możliwość śledzenia jej drogi w Internecie wraz z informacją o dostarczeniu do odbiorcy. Poza tymczasem się zdarza, że potrzebujemy opcji dodatkowych, które pozwalają nam lepiej zarządzać usługą. Najpopularniejsze w ofercie Kuriera DPD to pobranie, potwierdzenie doręczenia i dokumenty zwrotne.

Jak działa potwierdzenie dostarczenia?

Dzięki możliwości śledzenia przesyłki w internecie widzimy, kiedy paczka została doręczona do odbiorcy. Potwierdzenie dostarczenia to ważna opcja dodatkowa zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm czy sklepów internetowych. Żeby sprawdzić, kto i kiedy odebrał przesyłkę wystarczy w formularzu na stronie wpisać jej numer.

Co to są dokumenty zwrotne DPD?

Kurier DPD wszystkim klientom, którzy wysyłają dokumenty do odbiorcy, aby on je podpisał i potem zwrócił do nas, proponuje opcję dodatkową – dokumenty zwrotne. Podpisana przesyłka w ciągu tygodnia z powrotem znajdzie się u nadawcy. To opcja szczególnie często wybierana przez firmy, a wśród dokumentów są zarówno faktury, jak i umowy. Kurier DPD zapewnia właściwe podpisanie w odpowiednich miejscach oraz bezpieczny dowóz do nadawcy.

Jak działa przesyłka za pobraniem?

Popularną i często wykorzystywaną przez sklepy i klientów indywidualnych opcją jest przesyłka za pobraniem DPD. To wygodny sposób dla wszystkich tych, którzy nie chcą ryzykować, że nie otrzymają pieniędzy za towar. Odbiorca płaci kurierowi DPD określona kwotę i dopiero potem otrzymuje przesyłkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu DPD zapewnia firmom płynność finansową, szybki zwrot pobrań oraz skraca czas oczekiwania na przesyłkę.

Zamów kuriera online i dobierz swoje usługi dodatkowe dzięki SzybkiKurier.eu.

 

Darmowe ubezpieczenie 1000 zł

DPD - 30 kg 60x60x60 (bez pobrania) od 64,21 zł brutto

Jeśli masz przesyłkę o innych parametrach lub chcesz wysłać paczkę za pobraniem, 

zapraszamy do skorzystania z kalkulatora wyceny przesyłki.

 

Możesz być zainteresowany również: