Załóż bezpłatne konto

Cennik kuriera FedEx

 

Cennik przesyłek kurierskich FedExWielu klientów, szukając pewnego i szybkiego kuriera, zwraca również uwagę na cennik FedEx. To jeden z najważniejszych argumentów dla klientów indywidualnych oraz firm, które coraz więcej towarów wysyłają zarówno w kraju, jak i za granicę. Szczególnie sklepy internetowe oraz klienci serwisów aukcyjnych intensywnie korzystają z oferty kuriera FedEx w zakresie wysyłek międzynarodowych.

Na cenę przesyłek krajowych i zagranicznych FedEx wpływ będą miały przede wszystkim parametry paczki oraz miejsce, do którego przesyłkę wysyłamy. Te wszystkie dane obowiązkowo wpisujemy przy zamówieniu przewoźnika. A to możemy zrobić online, nie wychodząc nawet z domu. Cennik FedEx uwzględnia również opłaty za usługi dodatkowe czy też odprawy celne. Te pierwsze są oczywiście nieobowiązkowe i zależą od naszych preferencji. Natomiast odprawa celna będzie dotyczyć przesyłek wysyłanych poza granice Unii Europejskiej. Warto zwrócić uwagę, że to, ile zapłacimy za kuriera FedEx, jest zależne od wielu czynników, a konkretną cenę poznamy po wypełnieniu formularza zamówienia. Każda z wybranych opcji takich jak na przykład pobranie czy ubezpieczenie lub też wysyłka niestandardowej przesyłki może realnie wpływać na opłaty za usługi. Co istotne, najpopularniejsza wśród klientów opcja śledzenia przesyłki nie wymaga dodatkowych opłat.

Kurierem FedEx szybko i tanio wyślemy dokumenty, paczki oraz palety zagraniczne. Poza tym marka znana jest z szeregu przyjaznych klientom nowoczesnych rozwiązań oraz świadczy rozbudowany zakres usług na terenie Polski, Europy, Ameryki, Azji czy Afryki. Tani kurier FedEx dokłada wszelkich starań, by małe koperty z dokumentami, paczki czy też palety docierały do odbiorców w nienaruszonym stanie oraz w jak najkrótszy czasie. Przed odpowiednim zapakowaniem koniecznie trzeba zapoznać się z listą towarów zabronionych w transporcie, która wynika z przepisów międzynarodowych oraz sankcji wprowadzanych przez konkretne kraje. Dzięki temu mamy pewność, że zapewniamy bezpieczeństwo nie tylko swojej przesyłce, ale również i innym. 

Cennik kuriera FedEx

Rodzaj przesyłki

Cena* (PLN)

Waga od

Waga do

Przesyłka FedEx

18,06

0,01 kg

30 kg

Przesyłka FedEx

50,50

30.01 kg

40 kg

Przesyłka FedEx

60,50

40.01 kg

50 kg

*Ceny netto zawierające opłatę paliwową

 

FedEx - Usługi dodatkowe:

Przesyłka niesortowalna do 30 kilogramów – 78,40 złotych netto

Przesyłka niesortowalna do 50 kilogramów –  175 złotych netto

Pobranie –  5 złotych netto za każdy rozpoczęty tysiąc

Przesyłka dłużycowa do 30 kilogramów – 135 złotych netto

Doręczenie w sobotę do 30 kilogramów  - 17,94 złotych netto

Ubezpieczenie do 5000 – gratis

Ubezpieczenie do 10000 – 2,00

 

 

 

Przy większej ilości przesyłek oraz stałych nadaniach można liczyć na rabaty i promocje - zapraszamy do kontaktu

Sprawdź indywidualny cennik kuriera FedEx - wycena Twojej paczki

 

Zobacz również: