Załóż bezpłatne konto

Jak zamówić kuriera FedEx?

 

Zamów kuriera FedEx online na Szybkikurier.euPopularny kurier FedEx zapewnia rzetelne i szybkie doręczenia oraz atrakcyjne dla klientów indywidualnych oraz firm ceny. Co za tym idzie, to jeden z najpopularniejszych na rynku przewoźników. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na szybkie nadawanie przesyłek, monitorowanie ich trasy oraz dają cały szereg opcji dodatkowych, które są chętnie wybierane w zależności od preferencji klientów i wymagań, jakie często konkretne przesyłki muszą spełniać. Rozbudowana sieć logistyczno-transportowa pozwala kurierowi FedEx doręczać przesyłki gdziekolwiek chcemy, a personalizacja usług zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. 

 

Zamów kuriera FedEx online

Sam proces zamówienia kuriera FedEx jest intuicyjny i odbywa się bez wychodzenia z domu. W intuicyjnym formularzu online wpisujemy dane adresowe oraz podstawowe parametry paczki takie jak waga i wymiary. To również miejsce, w którym zaznaczamy opcje dodatkowe, których potrzebujemy. Najczęściej korzystamy z takich możliwości jak dokumenty zwrotne, ubezpieczenie czy też wysyłka za pobraniem. To na tej podstawie są nam proponowane oferty firmy kurierskiej wraz z cenami oraz przybliżonym czasem doręczenia. Po wybraniu kuriera FedEx, opłaceniu usługi czekamy na przewoźnika, który odbierze od nas paczkę i zawiezie do odbiorcy. Drogę tę możemy obserwować w module śledzenia przesyłek FedEx, który dostępny jest na stronie. W ten sposób zostaniemy również poinformowani o tym, została ona odebrana przez odbiorcę. Poza tym przewoźnik poleca również dedykowaną aplikację, która pozwala zarządzać kontem i wysyłkami w każdym miejscu. 

Przed nadaniem paczki kurierem FedEx warto sprawdzić, czego nie wolno wysyłać. Lista towarów zakazanych w transporcie wynika bezpośrednio z przepisów międzynarodowych, ale ważne są również wytyczne konkretnych krajów, do których wysyłamy. Poza tym to nadawca jest w dużej mierze odpowiedzialny za to, w jakim stanie paczka zostanie dostarczona do adresata. Odpowiednie zapakowanie przesyłki FedEx gwarantuje jej bezpieczeństwo. Trzeba zadbać o wytrzymały karton, praktyczne przegródki i wypełniacze, a to przekłada się na jakość usługi. Kurier FedEx natomiast dołoży wszelkich starań, by dostarczyć wszystko w stanie nienaruszonym. 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź ofertę na tanie przesyłki kurierskie.

 

Powiązane tematy: