UWAGA: Ważne zmiany w GEIS. Firma kurierska wprowadziła opłatę za niezaznaczenie opcji przesyłki niestandardowej. Więcej informacji tutaj ›
Załóż bezpłatne konto

Kurier FedEx

 

Kurier FedEx logoKurier FedEx jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm przewozowych. Duże zaufanie do marki oraz atrakcyjna oferta cenowa sprawiają, że jej usługi chętnie wybierają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Tani kurier FedEx gwarantuje przede wszystkim szybkie i rzetelne dostawy na terenie całego świata. Rozbudowana baza transportowa, która składa się zarówno z samolotów, jak i profesjonalnych samochodów oraz sieć centrów logistycznych sprawiają, że kurierzy codziennie przewożą różnymi drogami ogromną ilość kopert z dokumentami, paczek czy też palet. Poza tym przewoźnik inwestuje w nowoczesne technologie i dzięki temu dostosowuje swoje usługi do potrzeb wymagających klientów, szczególnie szybkiego rozwoju sektora e-commerce. Profesjonalny kurier FedEx to również cały szereg opcji dodatkowych, które umożliwiają nadawanie i wysyłanie paczek dokładnie tak, jak jest nam wygodnie. Sama procedura zamawiania przesyłek odbywa się w dedykowanym panelu, w którym wpisujemy wymiary i wagę przesyłki oraz dane adresowe. W tym momencie również zaznaczamy interesujące nas opcje dodatkowe. To właśnie na podstawie tych wszystkich danych zostanie przygotowana wycena oraz określony przybliżony czas doręczenia. 

Poza usługami standardowymi Kurier FedEx oferuje również przewóz towarów specyficznych, usługi spedycyjne oraz odprawę celną czy też realizację usług ekspresowych. W ofercie przewoźnika znajdziemy również profesjonalne materiały, które pomagają odpowiednio zapakować przesyłkę. Po wybraniu odpowiedniego kuriera FedEx czekamy na przyjazd przewoźnika. Całą drogę paczki do odbiorcy możemy śledzić w dedykowanym panelu online, który jest dostępny również na urządzeniach mobilnych. To opcja dodatkowa, za którą nie musimy płacić, a jest niezwykle wygodna, szczególnie gdy mamy sklep internetowy i zależy nam na terminowych dostawach do klientów. Moduł śledzenia paczek poinformuje nas również o tym, że została ona przez odbiorcę odebrana. Czas doręczenia oraz wysoka jakość usług to główne zalety kuriera FedEx.

Chcesz dowiedzieć się więcej, znajdź kontakt z kurierem FedEx.

 

Zobacz też: 


Opakowania dobrej jakości - kartony