Załóż bezpłatne konto

Śledzenie przesyłek FedEx

 

Sledzenie przesyłek kurierskich na Szybkikurier.euNowoczesny kurier FedEx jest chętnie wybierany przez firmy z różnych branż oraz klientów indywidualnych. Dzięki sieci centrów logistycznych oraz dużej bazie transportowej szybko i bezpiecznie dostarcza koperty z dokumentami, paczki oraz palety w niemalże każdy zakątek świata. Poza tym wykorzystując najnowsze technologie na etapach nadawania, zarządzania transportem oraz odbierania, wszystkich niemalże tych procesów możemy dokonać bez wychodzenia z domu.

Zamówienie przesyłki FedEx odbywa się w dedykowanym formularzu na stronie internetowej. Tam w odpowiednie miejsca należy wpisać parametry przesyłki – czyli jej wielkości wagę oraz dane adresowe. Można również wybrać opcję z całego katalogu przygotowanego przez kuriera FedEx. Na tej podstawie zostaną przedstawione różne propozycje, ceny oraz przewidywany czas doręczenia do odbiorcy. 

Jedną z najchętniej stosowanych zarówno przez nadawcę, jak i odbiorcę opcji dodatkowych jest możliwość śledzenia przesyłki FedEx. Z tego narzędzia możemy korzystać na komputerze i na urządzeniu mobilnym. Po wpisaniu w odpowiednim miejscu numeru przesyłki, który jest generowany przy drukowaniu listu przewozowego, zobaczymy, gdzie znajduje się aktualnie paczka oraz kiedy możemy spodziewać się doręczenia przez kuriera FedEx. Ta intuicyjna aplikacja jest bardzo chętnie wykorzystywana przez sklepy internetowe, dla których dostawy w terminie są niezwykle ważnym argumentem przy wyborze kuriera FedEx. Rzetelne i szybkie dostawy pomagają zorganizować zarówno nadawanie, jak i odbieranie przesyłek. Dedykowane narzędzia takiej jak FedEx tracking pozwalają zaplanować dzień, zarówno gdy korzystamy z usług kuriera okazjonalnie, jak i wtedy, gdy tego typu usługi stanowią podstawę działalności naszej firmy.

 

Chcesz sprawdzić gdzie znajduje się Twoja przesyłka? Skorzystaj z Śledzenia przesyłek

 

Podobne tematy: