Załóż bezpłatne konto

Kontakt z kurierem FedEx

 

Kontakt do kuriera FedExJednym z najpopularniejszych przewoźników jest kurier FedEx - chętnie wybierany przez klientów indywidualnych, sklepy internetowe oraz firmy z wielu różnych branż. Dzięki atrakcyjnym cenom oraz krótkim terminom realizacji usług charakterystyczny logotyp stale gości na ulicach polskich miast i miasteczek, a transport międzynarodowy jest realizowany w najkrótszych z możliwych terminów. Poza tym kurier FedEx kontakt stawia na pierwszym miejscu w zakresie profesjonalnej obsługi klientów. 

Kurier FedEx bazuje na doskonałej logistyce oraz sieci biur, które są rozlokowane na terenie całego kraju. Przewoźnik ma swoje przedstawicielstwa w największych miastach, a dzięki temu klienci mogą korzystać z kontaktu bezpośredniego, który jest bardzo atrakcyjną i najchętniej wybieraną formą przez Polaków. 

 

Sprawdź ceny przesyłek kurierem FedEx

Poza tym z kurierem FedEx kontaktujemy się najczęściej, by sprawdzić, gdzie jest przesyłka oraz uzgodnić godzinę doręczenia. W tym celu najlepiej sprawdzają się panele śledzenia przesyłki online, które są dostępne na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Nie wychodząc z domu, możemy także złożyć reklamację. Żeby skorzystać z tych opcji, potrzebujemy numer przewozowy, który jest generowany w momencie składania zamówienia i drukowania listu przewozowego. Całą procedurę zamówienia kuriera FedEx również możemy przeprowadzić online, wykorzystując intuicyjny formularz, w którym wpisujemy parametry przesyłki, dane adresowe oraz wybieramy opcje dodatkowe. Te wszystkie elementy mają znaczący wpływ przy wycenie paczki. Poza tym z kurierem skontaktować się możemy również skorzystać z infolinii FedEx 801-002-800 lub dla telefonów komórkowych: +48 22-211-80-00.
To doskonały sposób, aby uzyskać informacje na temat śledzenia przesyłki, sposobów pakowania czy też na temat listy towarów zakazanych w transporcie. FedEx infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

 

Zobacz również: