UWAGA: Ważne zmiany w przewozie przesyłek niestandardowych oraz gabarytowych DPD i DHL. Szczegóły tutaj ›
Załóż bezpłatne konto

Aktualności SzybkiKurier.eu:

Tanie paczki kurierem DPD

Standardowa wysyłka paczki DPD gwarantuje dostarczenie jej do odbiorcy w przeciągu jednego dnia, ubezpieczenie do wartości 1000 zł oraz dwie próby doręczenia przesyłki oraz możliwość śledzenia jej drogi w Internecie wraz z informacją o dost...
Czytaj dalej »

Zamów kuriera Geis online

Kurier Geis to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek. Jest tak zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Dzięki rozwojowi i dostosowywaniu usług do potrzeb rynku kurierzy przewożą wiele krajowych przesyłek kurierskic...
Czytaj dalej »

Wysyłaj tanie koperty kurierem

Coraz częściej decydujemy się na wysyłkę dokumentów, małych przedmiotów kurierem. Najprostszą i najtańszą alternatywą jest koperta. Do niej bez problemu zapakujemy towar do 2,5 kg i możemy nie martwić się już o przesyłkę.

Tanie koperty kurierem to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na przesłanie rzeczy, szczególnie jeśli zależy nam na czasie i pewności, że przesyłka dotarła nienaruszona do odbiorcy. W tych aspektach coraz częściej klienci decydują się na wysyłanie ważnych dokumentów kurierem, mając na uwadze opcje dodatkowe. Wybór opcji "dokumenty zwrotne" pozwalają odbiorcy na wypełnienie dokumentów, które kurier przywiezie z powrotem do nadawcy. Wybierając przesyłki ekspresowe, możemy liczyć na dostarczenie do godziny 10 lub 12 dnia następnego. Jest to szczególnie istotne, jeśli prowadzimy firmę i potrzebujemy szybkiej dostawy.

Sama koperta lub foliopak, które otrzymamy od kuriera, pozwalają na bezpieczne zapakowanie dokumentów, książek i małych przedmiotów o wadze do 2,5 kg i wymiarach 32x25x5 cm. Ta formuła małych przesyłek pozwala na obniżenie ceny i niezrezygnowanie z doskonałej jakości. Jako rzetelny dostawca współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, DHL, K-EX i gwarantujemy tani i rzetelny transport.

Tempo życia oraz konieczność wymiany dokumentami i towarami coraz bardziej wpływają na jakość transportu przesyłek. Jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie kopertę i dostarczyć ją do odbiorcy w bardzo krótkim czasie. Pewność, że Twoja przesyłka jest bezpieczna, to dla nas najważniejsze zadanie. Na naszej stronie internetowej i urządzeniach mobilnych możesz śledzić drogę Twojej koperty i zawsze będziesz wiedział, że wysłałeś ją z najlepszymi w branży.

Zapoznaj się z naszym cennikiem, opcjami dodatkowymi oraz zamów najlepszego i najtańszego kuriera, by dostarczył ważne dla Ciebie rzeczy wszędzie tam, gdzie tylko chcesz. Z nami będziesz pewny, że Twoja przesyłka jest w najlepszych rękach. A Ty możesz spokojnie pracować dalej albo cieszyć się odpoczynkiem.